Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Joseph Murray Ince på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Joseph Murray Ince: hva konsultasjonene viser
Verket til Joseph Murray Ince som er mest etterspurt er Hay-on-wye And The Brecon Beacons, med 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 22% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine og Kings College Cambridge. Kunstnerens side ble åpnet 400 ganger og verkene 800 ganger, totalt 1200 ganger. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 1000. Lesere velger Mild lysstyrke (Lysstyrke) i 78% av besøkene, mens det utgjør 48% av katalogen.
Joseph Murray Ince: de 8 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Joseph Murray Ince og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
Hay-on-wye And The Brecon Beacons
200 visninger · 22.2%
-
2
Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine
100 visninger · 11.1%
-
3
Kings College Cambridge
100 visninger · 11.1%
-
4
A Picnic On Richmond Hill
100 visninger · 11.1%
-
5
Interior Of King's College Chapel
100 visninger · 11.1%
-
6
Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford
100 visninger · 11.1%
-
7
Swansea Castle
100 visninger · 11.1%
-
8
Senate House Passage
100 visninger · 11.1%
Når ble posten for Joseph Murray Ince vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 400 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Når blir verkene til Joseph Murray Ince vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Joseph Murray Ince?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.9% | 0.0% |
| Myk skygge | 17.2% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 48.3% | 77.8% |
| Lyssterk balanse | 24.1% | 22.2% |
| Lyssterk | 3.5% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 20.7% | 22.2% |
| Subtile farger | 41.4% | 55.6% |
| Balansert mykhet | 34.5% | 22.2% |
| Tydelig fargepreg | 3.5% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 51.8% | 77.8% |
| Jordnær | 44.4% | 22.2% |
| Mørke toner | 3.7% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 20.7% | 0.0% |
| Balansert | 75.9% | 100.0% |
| Klar og intens | 3.5% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.9% | 0.0% |
| Mild | 10.3% | 0.0% |
| Balansert | 10.3% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 24.1% | 22.2% |
| Uttalelse | 48.3% | 77.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 3.5% | 11.1% |
| Mykt sammensatt palett | 3.5% | 11.1% |
| Balansert harmoni | 13.8% | 11.1% |
| Sterk fargeharmoni | 41.4% | 44.4% |
| Samstemt palett | 37.9% | 22.2% |
Hvilke er de mest viste verkene til Joseph Murray Ince, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenilworth Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay And The Brecon Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Near Dolgelly On The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raglan Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East Window Of King's Colle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-on-wye And The Brecon B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Haymakers resting beside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Lake; Oberwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior Of King's College… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Senate Passage, Cambrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir Joseph Murray Ince oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange konsultasjoner per dag for Joseph Murray Ince, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
Om leserskaren til Joseph Murray Ince
Hvilket verk av Joseph Murray Ince blir vist oftest?
- Hay-on-wye And The Brecon Beacons først, med 200 visninger og 22% av forespørsler. 8 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Joseph Murray Ince på WikiOO.org?
- 1200 besøk de siste tolv månedene: 400 til kunstnerprofilen, 800 til verkene.
Hvilke verk av Joseph Murray Ince samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Mild lysstyrke (Lysstyrke) mottar 78% av besøkene for 48% av katalogen.