Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Juan Sanchez Cotan på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Juan Sanchez Cotan: statistikk i korthet
Still-life with Quince, Cabbage, Melon and Cucumber er det mest viste verket til Juan Sanchez Cotan: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 38% av totalen. Ofte besøkt også: Still-Life with Game, Vegetable and Fruit og Still-Life with Game Fowl. Totalt antall visninger: 900 (400 kunstnersider, 500 verk). Topp: Jul 2026 (900 besøk). Observert preferanse: Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni), 75% av besøkene for 33% av katalogen.
Topp 5 verk av Juan Sanchez Cotan basert på visninger
Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av Juan Sanchez Cotan som er mest søkt etter.
-
1
Still-life with Quince, Cabbage, Melon and Cucumber, 1600
300 visninger · 37.5%
-
2
Still-Life with Game, Vegetable and Fruit, 1602
200 visninger · 25.0%
-
3
Still-Life with Game Fowl, 1600
100 visninger · 12.5%
-
4
Portrait of Brigida del Rio, the bearded Penaranda.
100 visninger · 12.5%
-
5
St. Bruno, founder of the Carthusian Order
100 visninger · 12.5%
Hva er den månedlige leserandelen for Juan Sanchez Cotan-posten?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hva er den månedlige leserskaren for verkene til Juan Sanchez Cotan?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke kategorier av verk fra Juan Sanchez Cotan velges av leserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende dataene
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Alvorstung | 33.3% | 66.7% |
| Ettertenksomt | 33.3% | 33.3% |
| Sjelelig oppløftende | 33.3% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 58.3% | 62.5% |
| Myk skygge | 41.7% | 37.5% |
| Mild lysstyrke | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 75.0% | 75.0% |
| Subtile farger | 16.7% | 25.0% |
| Balansert mykhet | 8.3% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 83.3% | 87.5% |
| Balansert | 16.7% | 12.5% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.3% | 0.0% |
| Mild | 16.7% | 12.5% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 33.3% | 50.0% |
| Uttalelse | 41.7% | 37.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 33.3% | 12.5% |
| Mykt sammensatt palett | 8.3% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 16.7% | 12.5% |
| Sterk fargeharmoni | 33.3% | 75.0% |
| Samstemt palett | 8.3% | 0.0% |
Hvordan er de mest viste verkene til Juan Sanchez Cotan fordelt over året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life with Game, Veget… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still-Life with Game Fowl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Ildefonso receiving t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-life with Quince, Cab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Ecce Homo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with fruits and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin waking the boy, Muse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with flowers, ve… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Bruno, founder of the C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still life with dead birds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er leserne til Juan Sanchez Cotan fordelt etter språk?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis de underliggende dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 300 | 75.0% |
| Croatian | 100 | 25.0% |
Hva er det daglige lesertallet til Juan Sanchez Cotan, inkludert prognose?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 200 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 500 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 100 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
Juan Sanchez Cotan: ofte stilte spørsmål
Hva er det mest viste verket til Juan Sanchez Cotan?
- Still-life with Quince, Cabbage, Melon and Cucumber: 300 besøk, 38% av forespørslene. Listen går opp til rangering 5.
Hva er leserskaren til Juan Sanchez Cotan?
- 900 besøk de siste tolv månedene (400 artistprofiler, 500 verk).
Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av Juan Sanchez Cotan?
- Ja, Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni): 75% av besøkene for 33% av katalogen.