Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jules Dupré på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Jules Dupré: hva konsultasjonene viser
Verket til Jules Dupré som er mest etterspurt er LA FERME, med 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 12% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Portrait of Jean-Victor Schnetz og Forest Landscape. Kunstnerens side ble åpnet 1300 ganger og verkene 2700 ganger, totalt 4000 ganger. Mellom Aug 2026 og Sep 2026 økte antall visninger med 250%. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 2900. Lesere konsulterer oversikten på enheter (85%), telefoner (10%) og nettbrett (5%). Lesere velger Uttalelse (Kontrast) i 78% av besøkene, mens det utgjør 52% av katalogen.
Jules Dupré: de 10 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Jules Dupré og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
LA FERME
400 visninger · 12.5%
-
2
Portrait of Jean-Victor Schnetz
300 visninger · 9.4%
-
3
Forest Landscape, 1840
200 visninger · 6.2%
-
4
SOLEIL COUCHANT APRES L'ORAGE
200 visninger · 6.2%
-
5
L'abreuvoir et le grand chêne
200 visninger · 6.2%
-
6
Environs de Southampton
200 visninger · 6.2%
-
7
Le Moulin près de Cayeux sur mer
200 visninger · 6.2%
-
8
Un orage en mer (fin des années 1880)
200 visninger · 6.2%
-
9
Landscape with Cattle at Limousin, 1837
100 visninger · 3.1%
-
10
La petite charrette
100 visninger · 3.1%
Når ble posten for Jules Dupré vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 900 | 2000 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 500 |
Når blir verkene til Jules Dupré vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Jules Dupré?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Harmonisk | 57.1% | 71.4% |
| Dramatisk intensitet | 21.4% | 28.6% |
| Seren | 14.3% | 0.0% |
| Drømmende og romantisk | 7.1% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 50.0% | 57.1% |
| Fredfull | 35.7% | 28.6% |
| Nostalgi preget av vemod | 7.1% | 14.3% |
| Ettertenksomt | 7.1% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.0% | 6.2% |
| Myk skygge | 38.0% | 18.8% |
| Mild lysstyrke | 34.0% | 43.8% |
| Lyssterk balanse | 20.0% | 21.9% |
| Lyssterk | 0.0% | 9.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 24.0% | 28.1% |
| Subtile farger | 40.0% | 34.4% |
| Balansert mykhet | 20.0% | 25.0% |
| Tydelig fargepreg | 16.0% | 12.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 58.3% | 56.0% |
| Nøytrale toner | 22.2% | 32.0% |
| Mørke toner | 19.4% | 12.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 26.0% | 31.2% |
| Balansert | 58.0% | 56.2% |
| Klar og intens | 16.0% | 12.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.0% | 3.1% |
| Mild | 10.0% | 3.1% |
| Balansert | 6.0% | 9.4% |
| Sterk kontrast | 26.0% | 6.2% |
| Uttalelse | 52.0% | 78.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 10.0% | 6.2% |
| Mykt sammensatt palett | 4.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 8.0% | 6.2% |
| Sterk fargeharmoni | 44.0% | 59.4% |
| Samstemt palett | 34.0% | 28.1% |
Hvilke er de mest viste verkene til Jules Dupré, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape with Cattle at Li… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| La petite charrette | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape with Cows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SOLEIL COUCHANT APRES L'ORA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| LA FERME | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Forest Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Marine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LES LANDES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait de l'artiste | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| VACHES AU BORD DE L'EAU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er fordelingen av visninger for Jules Dupré per enhet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3400 | 85.0% |
| telefoner | 400 | 10.0% |
| nettbrett | 200 | 5.0% |
På hvilke språk blir Jules Dupré oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Italian | 100 | 100.0% |
Hvor mange konsultasjoner per dag for Jules Dupré, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 500 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 100 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
Om leserskaren til Jules Dupré
Hvilket verk av Jules Dupré blir vist oftest?
- LA FERME først, med 400 visninger og 12% av forespørsler. 10 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Jules Dupré på WikiOO.org?
- 4000 besøk de siste tolv månedene: 1300 til kunstnerprofilen, 2700 til verkene.
Hvilke enheter bruker leserne av Jules Dupré?
- De bruker enheter (85%), telefoner (10%) og nettbrett (5%); enheter utgjør 85% av oppslagene.
Hvilke verk av Jules Dupré samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Uttalelse (Kontrast) mottar 78% av besøkene for 52% av katalogen.