Karl Blossfeldt Leser- og konsultasjonsstatistikk

1865 – 1932

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Karl Blossfeldt på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Karl Blossfeldt: leseroversikt

I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Karl Blossfeldt i WikiOO.org-databasen Art Forms in Nature 65: 200 visninger, noe som utgjør 12% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av Art Forms in Nature 102 og Art Forms in Nature 45. Siden for Karl Blossfeldt ble vist 1700 ganger: 200 ganger på artistprofilen og 1500 ganger på enkeltverkene. Antall henvendelser økte med 50% fra Aug 2026 til Sep 2026. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 1100 besøk. Lesere konsulterer Sterk kontrast (Kontrast) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 24% av besøkene mot 6% av verkene.

De 10 mest søkte verkene til Karl Blossfeldt

Verker av Karl Blossfeldt rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.

  1. Art Forms in Nature 65 1 Art Forms in Nature 65, 1928 200 visninger · 11.8%
  2. Art Forms in Nature 102 2 Art Forms in Nature 102, 1928 200 visninger · 11.8%
  3. Art Forms in Nature 45 3 Art Forms in Nature 45, 1928 200 visninger · 11.8%
  4. Art Forms in Nature 87 4 Art Forms in Nature 87, 1928 200 visninger · 11.8%
  5. Art Forms in Nature 100 5 Art Forms in Nature 100, 1928 100 visninger · 5.9%
  6. Art Forms in Nature 114 6 Art Forms in Nature 114, 1928 100 visninger · 5.9%
  7. Art Forms in Nature 12 7 Art Forms in Nature 12, 1928 100 visninger · 5.9%
  8. Art Forms in Nature 74 8 Art Forms in Nature 74, 1928 100 visninger · 5.9%
  9. Art Forms in Nature 47 9 Art Forms in Nature 47, 1928 100 visninger · 5.9%
  10. Art Forms in Nature 10 10 Art Forms in Nature 10, 1928 100 visninger · 5.9%

Hvor mange ganger blir profilen til Karl Blossfeldt vist hver måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Datatabell
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 20260100
Jul 2026200900
Aug 20260200
Sep 20260300

Hvor ofte blir verkene til Karl Blossfeldt vist?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvilke verk av Karl Blossfeldt blir mest sett, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Datatabell
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Allium ostrowskianum, Knobl…000000000000
Art Forms in Nature 113000000000000
Art Forms in Nature 99000000000000
Art Forms in Nature 108000000000000
Art Forms in Nature 115000000000000
Art Forms in Nature 117000000000000
Art Forms in Nature 4000000000000
Art Forms in Nature 109000000000000
Art Forms in Nature 120000000000000
Art Forms in Nature 118000000000000

På hvilke språk blir Karl Blossfeldt oppsøkt?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Datatabell
SpråkBesøkningerDel
German100100.0%

Hvor mange konsultasjoner av Karl Blossfeldt er det per dag, og hva er forventet?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Datatabell
DagBesøkninger
Thu 24 Sep0
Fri 25 Sep100
Sat 26 Sep0
Sun 27 Sep100
Mon 28 Sep0
Tue 29 Sep0
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct0
Fri 2 Oct0
Sat 3 Oct0
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct0
Tue 6 Oct0
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct200
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct (prognose)0
Fri 16 Oct (prognose)0
Sat 17 Oct (prognose)0
Sun 18 Oct (prognose)0
Mon 19 Oct (prognose)100
Tue 20 Oct (prognose)0
Wed 21 Oct (prognose)0
Thu 22 Oct (prognose)0
Fri 23 Oct (prognose)0
Sat 24 Oct (prognose)0
Sun 25 Oct (prognose)0
Mon 26 Oct (prognose)100
Tue 27 Oct (prognose)0
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)100
Tue 3 Nov (prognose)0
Wed 4 Nov (prognose)0

Spørsmål om leserskaren til Karl Blossfeldt

Hvilke verk av Karl Blossfeldt blir mest sett på?

Art Forms in Nature 65, med 200 visninger (12% av alle visninger for Karl Blossfeldt). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.

Hvor mange ganger blir Karl Blossfeldt søkt etter på WikiOO.org?

1700 ganger i løpet av tolv måneder: 200 på kunstnerprofilen og 1500 på verkene.

Hvilken type verk av Karl Blossfeldt foretrekker leserne?

Sterk kontrast (Kontrast): 24% av besøkene, mot 6% av katalogen.