Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Laura Knight på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Laura Knight: statistikk i korthet
Children Swimming er det mest viste verket til Laura Knight: 500 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 11% av totalen. Ofte besøkt også: The Green Sea, Lamorna og Two dancers. Totalt antall visninger: 10600 (7300 kunstnersider, 3300 verk). Nedgang på 26% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Topp: Jul 2026 (4300 besøk). Enhetsfordeling: telefoner (59%), enheter (37%) og nettbrett (4%). Observert preferanse: Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni), 49% av besøkene for 28% av katalogen.
Topp 10 verk av Laura Knight basert på visninger
Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av Laura Knight som er mest søkt etter.
-
1
Children Swimming, 1913
500 visninger · 11.1%
-
2
The Green Sea, Lamorna
200 visninger · 4.4%
-
3
Two dancers
200 visninger · 4.4%
-
4
Miss Thompson (Miss Patricia Thompson)
200 visninger · 4.4%
-
5
Lamorna Birch, and His Daughters
200 visninger · 4.4%
-
6
Young gypsies
200 visninger · 4.4%
-
7
Gypsies on Epsom Downs
200 visninger · 4.4%
-
8
Gypsies, Caravan and Pony
200 visninger · 4.4%
-
9
Untitled (388)
200 visninger · 4.4%
-
10
Untitled (552)
200 visninger · 4.4%
Hva er den månedlige leserandelen for Laura Knight-posten?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 400 |
| Jul 2026 | 1900 | 2400 |
| Aug 2026 | 3000 | 400 |
| Sep 2026 | 2400 | 100 |
Hva er den månedlige leserskaren for verkene til Laura Knight?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke kategorier av verk fra Laura Knight velges av leserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 42.0% | 46.7% |
| Myk skygge | 26.0% | 17.8% |
| Mild lysstyrke | 16.0% | 26.7% |
| Lyssterk balanse | 14.0% | 6.7% |
| Lyssterk | 2.0% | 2.2% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 26.0% | 40.0% |
| Subtile farger | 36.0% | 24.4% |
| Balansert mykhet | 24.0% | 28.9% |
| Tydelig fargepreg | 14.0% | 4.4% |
| Livlig farge | 0.0% | 2.2% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 61.0% | 54.3% |
| Nøytrale toner | 19.5% | 31.4% |
| Mørke toner | 19.5% | 14.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 38.0% | 57.8% |
| Balansert | 46.0% | 35.6% |
| Klar og intens | 16.0% | 6.7% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.0% | 13.3% |
| Mild | 12.0% | 22.2% |
| Balansert | 8.0% | 15.6% |
| Sterk kontrast | 28.0% | 15.6% |
| Uttalelse | 36.0% | 33.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 26.0% | 20.0% |
| Mykt sammensatt palett | 22.0% | 15.6% |
| Balansert harmoni | 16.0% | 8.9% |
| Sterk fargeharmoni | 28.0% | 48.9% |
| Samstemt palett | 8.0% | 6.7% |
Hvordan er de mest viste verkene til Laura Knight fordelt over året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Children Swimming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The ballet shoe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (623) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (160) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two dancers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Gypsies, Caravan and Pony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A dark pool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spring in St John's Wood, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruby Loftus Screwing a Bree… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ascot finery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Blir Laura Knight oppsøkt via telefon eller datamaskin?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| telefoner | 6300 | 59.4% |
| enheter | 3900 | 36.8% |
| nettbrett | 400 | 3.8% |
Hvordan er leserne til Laura Knight fordelt etter språk?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis de underliggende dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Japanese | 1900 | 76.0% |
| French | 400 | 16.0% |
| Polish | 100 | 4.0% |
| Portuguese | 100 | 4.0% |
Hva er det daglige lesertallet til Laura Knight, inkludert prognose?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 400 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 300 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 200 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 400 |
| Sun 11 Oct | 300 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct | 200 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 400 |
| Fri 16 Oct | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 400 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 400 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 500 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 400 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 400 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 500 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 300 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 500 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 600 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 200 |
Laura Knight: ofte stilte spørsmål
Hva er det mest viste verket til Laura Knight?
- Children Swimming: 500 besøk, 11% av forespørslene. Listen går opp til rangering 10.
Hva er leserskaren til Laura Knight?
- 10600 besøk de siste tolv månedene (7300 artistprofiler, 3300 verk).
Blir Laura Knight oftere oppsøkt via telefon eller datamaskin?
- Konsultasjoner er fordelt på telefoner (59%), enheter (37%) og nettbrett (4%); telefoner leder med 59%.
Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av Laura Knight?
- Ja, Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni): 49% av besøkene for 28% av katalogen.