Lee Ufan Besøksstatistikk

1936

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Lee Ufan på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Lee Ufan: statistikk i korthet

From Point er det mest viste verket til Lee Ufan: 500 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 46% av totalen. Ofte besøkt også: From Line 80011 og From Lines. Totalt antall visninger: 1100 (200 kunstnersider, 900 verk). Nedgang på 100% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Topp: Jul 2026 (800 besøk). Observert preferanse: Subtile farger (Fargemetning), 82% av besøkene for 25% av katalogen.

Topp 4 verk av Lee Ufan basert på visninger

Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av Lee Ufan som er mest søkt etter.

  1. From Point 1 From Point 500 visninger · 45.5%
  2. From Line 80011 2 From Line 80011 400 visninger · 36.4%
  3. From Lines 3 From Lines 100 visninger · 9.1%
  4. With Winds 4 With Winds 100 visninger · 9.1%

Hva er den månedlige leserandelen for Lee Ufan-posten?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Vis de underliggende dataene
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 202600
Jul 20260800
Aug 2026200100
Sep 202600

Hva er den månedlige leserskaren for verkene til Lee Ufan?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvordan er de mest viste verkene til Lee Ufan fordelt over året?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Vis de underliggende dataene
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
From Line000000000000
From Lines00000000001000
From Point, no. 790125000000000000
From Point, No. 780163000000000000
From Line 8001100000000040000
From Line, no. 740458000000000000
Dialogue000000000000
With Winds00000000010000
From Line, no. 790141000000000000
From Point00000000030000

Hvordan er leserne til Lee Ufan fordelt etter språk?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Hva er det daglige lesertallet til Lee Ufan, inkludert prognose?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Vis de underliggende dataene
DagBesøkninger
Tue 29 Sep0
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct0
Fri 2 Oct100
Sat 3 Oct0
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct0
Tue 6 Oct0
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct0
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct0
Fri 16 Oct0
Sat 17 Oct0
Sun 18 Oct0
Mon 19 Oct0
Tue 20 Oct (prognose)0
Wed 21 Oct (prognose)0
Thu 22 Oct (prognose)0
Fri 23 Oct (prognose)0
Sat 24 Oct (prognose)0
Sun 25 Oct (prognose)0
Mon 26 Oct (prognose)0
Tue 27 Oct (prognose)0
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)0
Tue 3 Nov (prognose)0
Wed 4 Nov (prognose)0
Thu 5 Nov (prognose)0
Fri 6 Nov (prognose)0
Sat 7 Nov (prognose)0
Sun 8 Nov (prognose)0
Mon 9 Nov (prognose)0

Lee Ufan: ofte stilte spørsmål

Hva er det mest viste verket til Lee Ufan?

From Point: 500 besøk, 46% av forespørslene. Listen går opp til rangering 4.

Hva er leserskaren til Lee Ufan?

1100 besøk de siste tolv månedene (200 artistprofiler, 900 verk).

Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av Lee Ufan?

Ja, Subtile farger (Fargemetning): 82% av besøkene for 25% av katalogen.