Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Lorenzo Maitani på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Lorenzo Maitani: statistikk i korthet
First Pillar (detail) er det mest viste verket til Lorenzo Maitani: 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 40% av totalen. Ofte besøkt også: First Pillar (detail) og Second Pillar (detail). Totalt antall visninger: 700 (400 kunstnersider, 300 verk). Økning på 200% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Topp: Jul 2026 (300 besøk). Observert preferanse: Samstemt palett (Fargeharmoni), 90% av besøkene for 35% av katalogen.
Topp 4 verk av Lorenzo Maitani basert på visninger
Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av Lorenzo Maitani som er mest søkt etter.
Hva er den månedlige leserandelen for Lorenzo Maitani-posten?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Hva er den månedlige leserskaren for verkene til Lorenzo Maitani?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke kategorier av verk fra Lorenzo Maitani velges av leserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 29.4% | 40.0% |
| Mild lysstyrke | 58.8% | 40.0% |
| Lyssterk balanse | 11.8% | 20.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 64.7% | 90.0% |
| Subtile farger | 29.4% | 10.0% |
| Balansert mykhet | 5.9% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 52.9% | 90.0% |
| Balansert | 47.1% | 10.0% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 5.9% | 0.0% |
| Mild | 5.9% | 0.0% |
| Balansert | 5.9% | 20.0% |
| Sterk kontrast | 41.2% | 80.0% |
| Uttalelse | 41.2% | 0.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 11.8% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 23.5% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 5.9% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 23.5% | 10.0% |
| Samstemt palett | 35.3% | 90.0% |
Hvordan er de mest viste verkene til Lorenzo Maitani fordelt over året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fourth Pillar (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Pillar (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Pillar (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Third Pillar (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Eagle; Symbol of St John | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Pillar (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fourth Pillar: The Last Jud… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Façade of the Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Angel; Symbol of St Mat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er leserne til Lorenzo Maitani fordelt etter språk?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis de underliggende dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Italian | 1100 | 100.0% |
Hva er det daglige lesertallet til Lorenzo Maitani, inkludert prognose?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 200 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 200 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct | 100 |
| Thu 15 Oct | 200 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 400 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 400 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 200 |
Lorenzo Maitani: ofte stilte spørsmål
Hva er det mest viste verket til Lorenzo Maitani?
- First Pillar (detail): 400 besøk, 40% av forespørslene. Listen går opp til rangering 4.
Hva er leserskaren til Lorenzo Maitani?
- 700 besøk de siste tolv månedene (400 artistprofiler, 300 verk).
Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av Lorenzo Maitani?
- Ja, Samstemt palett (Fargeharmoni): 90% av besøkene for 35% av katalogen.