Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Louis Hersent på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Louis Hersent: statistikk i korthet
General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair er det mest viste verket til Louis Hersent: 100 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 17% av totalen. Ofte besøkt også: The Battle Of Landschut, 21st April og General Louis Marie Turreau Of Garambouville. Totalt antall visninger: 700 (200 kunstnersider, 500 verk). Nedgang på 100% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Topp: Jul 2026 (500 besøk). Observert preferanse: Mild lysstyrke (Lysstyrke), 67% av besøkene for 16% av katalogen.
Topp 6 verk av Louis Hersent basert på visninger
Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av Louis Hersent som er mest søkt etter.
-
1
General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair, 1756
100 visninger · 16.7%
-
2
The Battle Of Landschut, 21st April, 1809
100 visninger · 16.7%
-
3
General Louis Marie Turreau Of Garambouville
100 visninger · 16.7%
-
4
Delphine De Girardin
100 visninger · 16.7%
-
5
Daphnis Pulling A Thorn From Chloe's Foot By A River
100 visninger · 16.7%
-
6
Portrait Of Mme Casimir Perier, Born Pauline Loyer
100 visninger · 16.7%
Hva er den månedlige leserandelen for Louis Hersent-posten?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hva er den månedlige leserskaren for verkene til Louis Hersent?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke kategorier av verk fra Louis Hersent velges av leserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 37.8% | 16.7% |
| Myk skygge | 40.5% | 16.7% |
| Mild lysstyrke | 16.2% | 66.7% |
| Lyssterk balanse | 2.7% | 0.0% |
| Lyssterk | 2.7% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 21.6% | 0.0% |
| Subtile farger | 35.1% | 66.7% |
| Balansert mykhet | 40.5% | 33.3% |
| Tydelig fargepreg | 2.7% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 87.9% | 80.0% |
| Nøytrale toner | 9.1% | 20.0% |
| Mørke toner | 3.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 40.5% | 0.0% |
| Balansert | 59.5% | 100.0% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.1% | 16.7% |
| Mild | 16.2% | 0.0% |
| Balansert | 10.8% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 18.9% | 16.7% |
| Uttalelse | 46.0% | 66.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 5.4% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 13.5% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 18.9% | 50.0% |
| Sterk fargeharmoni | 37.8% | 33.3% |
| Samstemt palett | 24.3% | 16.7% |
Hvordan er de mest viste verkene til Louis Hersent fordelt over året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Madame Le Doyen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Gay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Romain de Bourge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louise-Adélaïde Desnos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Xavier Bichat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Legrand,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Madame Arachequ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Religieux de l'hospice du m… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er leserne til Louis Hersent fordelt etter språk?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hva er det daglige lesertallet til Louis Hersent, inkludert prognose?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
Louis Hersent: ofte stilte spørsmål
Hva er det mest viste verket til Louis Hersent?
- General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair: 100 besøk, 17% av forespørslene. Listen går opp til rangering 6.
Hva er leserskaren til Louis Hersent?
- 700 besøk de siste tolv månedene (200 artistprofiler, 500 verk).
Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av Louis Hersent?
- Ja, Mild lysstyrke (Lysstyrke): 67% av besøkene for 16% av katalogen.