Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Louise Rayner på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Louise Rayner: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Louise Rayner i WikiOO.org-databasen The street urchins: 300 visninger, noe som utgjør 30% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av The High Street From The West Bow, Edinburgh og The High Street, Salisbury. Siden for Louise Rayner ble vist 1400 ganger: 400 ganger på artistprofilen og 1000 ganger på enkeltverkene. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 1200 besøk. Lesere konsulterer Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 30% av besøkene mot 3% av verkene.
De 8 mest søkte verkene til Louise Rayner
Verker av Louise Rayner rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
The street urchins
300 visninger · 30.0%
-
2
The High Street From The West Bow, Edinburgh
100 visninger · 10.0%
-
3
The High Street, Salisbury
100 visninger · 10.0%
-
4
Temple Bar, London
100 visninger · 10.0%
-
5
All Saints Pavement, York
100 visninger · 10.0%
-
6
Figures In Harp Lane, Ludlow
100 visninger · 10.0%
-
7
St Ann Street, Salisbury
100 visninger · 10.0%
-
8
A View Of Irongate, Derby
100 visninger · 10.0%
Hvor mange ganger blir profilen til Louise Rayner vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Hvor ofte blir verkene til Louise Rayner vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Louise Rayner leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 12.5% | 30.0% |
| Myk skygge | 15.6% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 25.0% | 20.0% |
| Lyssterk balanse | 46.9% | 50.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 31.2% | 50.0% |
| Subtile farger | 43.8% | 20.0% |
| Balansert mykhet | 25.0% | 30.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 56.2% | 50.0% |
| Jordnær | 40.6% | 40.0% |
| Mørke toner | 3.1% | 10.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 21.9% | 30.0% |
| Balansert | 71.9% | 60.0% |
| Klar og intens | 6.2% | 10.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 15.6% | 20.0% |
| Balansert | 25.0% | 30.0% |
| Sterk kontrast | 21.9% | 20.0% |
| Uttalelse | 37.5% | 30.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 3.1% | 30.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 3.1% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 40.6% | 10.0% |
| Samstemt palett | 53.1% | 60.0% |
Hvilke verk av Louise Rayner blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Watergate Street From The C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lincoln Cathedral from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The street urchins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| he Household Cavalry in Pea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street scenes in edinburgh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower sellers in bruges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street scene in Edinburgh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market day, ashbourne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canterbury Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horse Guards Parade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir Louise Rayner oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange konsultasjoner av Louise Rayner er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om leserskaren til Louise Rayner
Hvilke verk av Louise Rayner blir mest sett på?
- The street urchins, med 300 visninger (30% av alle visninger for Louise Rayner). Rangeringen ovenfor viser 8 verk.
Hvor mange ganger blir Louise Rayner søkt etter på WikiOO.org?
- 1400 ganger i løpet av tolv måneder: 400 på kunstnerprofilen og 1000 på verkene.
Hvilken type verk av Louise Rayner foretrekker leserne?
- Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni): 30% av besøkene, mot 3% av katalogen.