Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Lyonel Feininger på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Lyonel Feininger: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Lyonel Feininger i WikiOO.org-databasen The honeymooners: 1100 visninger, noe som utgjør 13% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av Jesuits III og Gelmeroda IX. Siden for Lyonel Feininger ble vist 12100 ganger: 4800 ganger på artistprofilen og 7300 ganger på enkeltverkene. Antall henvendelser økte med 26% fra Aug 2026 til Sep 2026. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 6800 besøk. Konsultasjon utføres på enheter (59%), telefoner (31%) og nettbrett (10%). Lesere konsulterer Mørke toner (Fargepalett) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 40% av besøkene mot 9% av verkene.
De 10 mest søkte verkene til Lyonel Feininger
Verker av Lyonel Feininger rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
The honeymooners
1100 visninger · 13.1%
-
2
Jesuits III, 1915
600 visninger · 7.1%
-
3
Gelmeroda IX
600 visninger · 7.1%
-
4
Blue Coast
400 visninger · 4.8%
-
5
Gelmeroda, VIII
300 visninger · 3.6%
-
6
Carnival
300 visninger · 3.6%
-
7
Architecture II (Man of Potin)
300 visninger · 3.6%
-
8
Boats, 1917
200 visninger · 2.4%
-
9
Carnival in Arcueil, 1911
200 visninger · 2.4%
-
10
Gaberndorf II
200 visninger · 2.4%
Hvor mange ganger blir profilen til Lyonel Feininger vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 2100 | 4700 |
| Aug 2026 | 900 | 1400 |
| Sep 2026 | 1800 | 1100 |
Hvor ofte blir verkene til Lyonel Feininger vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Lyonel Feininger leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Harmonisk | 100.0% | 60.0% |
| Dramatisk intensitet | 0.0% | 20.0% |
| Seren | 0.0% | 20.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 100.0% | 60.0% |
| Melankolsk | 0.0% | 20.0% |
| Fredfull | 0.0% | 20.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.0% | 1.2% |
| Myk skygge | 6.0% | 10.7% |
| Mild lysstyrke | 28.0% | 53.6% |
| Lyssterk balanse | 40.0% | 20.2% |
| Lyssterk | 20.0% | 14.3% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 48.0% | 21.4% |
| Subtile farger | 24.0% | 27.4% |
| Balansert mykhet | 14.0% | 25.0% |
| Tydelig fargepreg | 12.0% | 25.0% |
| Livlig farge | 2.0% | 1.2% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 65.1% | 49.3% |
| Mørke toner | 9.3% | 40.0% |
| Monokrom | 9.3% | 4.0% |
| Pastellfarger | 9.3% | 4.0% |
| Jordnær | 7.0% | 2.7% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 34.0% | 19.1% |
| Balansert | 40.0% | 47.6% |
| Klar og intens | 26.0% | 33.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 26.0% | 17.9% |
| Mild | 20.0% | 7.1% |
| Balansert | 4.0% | 7.1% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 30.9% |
| Uttalelse | 36.0% | 36.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 18.0% | 38.1% |
| Mykt sammensatt palett | 14.0% | 13.1% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 9.5% |
| Sterk fargeharmoni | 18.0% | 20.2% |
| Samstemt palett | 40.0% | 19.1% |
Hvilke verk av Lyonel Feininger blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carnival in Arcueil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Carnival | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 |
| Blue Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Gelmeroda IX | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 200 |
| The honeymooners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 200 |
| Werder I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesuits III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 200 |
| On the Bridge (Ober-Weimar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Gelmeroda, VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Architecture II (Man of Pot… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
Hvilke enheter brukes for å se på Lyonel Feininger?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 7100 | 58.7% |
| telefoner | 3800 | 31.4% |
| nettbrett | 1200 | 9.9% |
På hvilke språk blir Lyonel Feininger oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 1800 | 72.0% |
| Czech | 100 | 4.0% |
| English | 100 | 4.0% |
| Spanish | 100 | 4.0% |
| Italian | 100 | 4.0% |
| Korean | 100 | 4.0% |
| Polish | 100 | 4.0% |
| Portuguese | 100 | 4.0% |
Hvor mange konsultasjoner av Lyonel Feininger er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 100 |
| Thu 24 Sep | 400 |
| Fri 25 Sep | 100 |
| Sat 26 Sep | 100 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 500 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 300 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 200 |
| Mon 5 Oct | 300 |
| Tue 6 Oct | 200 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 400 |
| Fri 9 Oct | 300 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 1100 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 600 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 700 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 600 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 800 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 700 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 800 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 500 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 200 |
Spørsmål om leserskaren til Lyonel Feininger
Hvilke verk av Lyonel Feininger blir mest sett på?
- The honeymooners, med 1100 visninger (13% av alle visninger for Lyonel Feininger). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ganger blir Lyonel Feininger søkt etter på WikiOO.org?
- 12100 ganger i løpet av tolv måneder: 4800 på kunstnerprofilen og 7300 på verkene.
På hvilke enheter blir Lyonel Feininger søkt etter?
- Lyonel Feininger blir vist på enheter (59%), telefoner (31%) og nettbrett (10%); enheter står for 59% av visningene.
Hvilken type verk av Lyonel Feininger foretrekker leserne?
- Mørke toner (Fargepalett): 40% av besøkene, mot 9% av katalogen.