Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Manolo Valdés på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Manolo Valdés: hva konsultasjonene viser
Verket til Manolo Valdés som er mest etterspurt er Reina Mariana, med 500 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 28% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Lillie III og Vivianne II. Kunstnerens side ble åpnet 500 ganger og verkene 1200 ganger, totalt 1700 ganger. Mellom Aug 2026 og Sep 2026 økte antall visninger med 100%. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 1300. Lesere velger Klar og intens (Fargeintensitet) i 61% av besøkene, mens det utgjør 30% av katalogen.
Manolo Valdés: de 10 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Manolo Valdés og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
Reina Mariana
500 visninger · 27.8%
-
2
Lillie III
200 visninger · 11.1%
-
3
Vivianne II
200 visninger · 11.1%
-
4
Portrait of a Woman, 1991
200 visninger · 11.1%
-
5
Retrato
100 visninger · 5.6%
-
6
Maternity, 1897
100 visninger · 5.6%
-
7
Tulipanes Sobre Fondo Naranja
100 visninger · 5.6%
-
8
Sonia Delaunay Como Pretexto
100 visninger · 5.6%
-
9
Conde Duque de Olivares
100 visninger · 5.6%
-
10
El Retrato de Helène
100 visninger · 5.6%
Når ble posten for Manolo Valdés vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Når blir verkene til Manolo Valdés vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Manolo Valdés?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.7% | 5.6% |
| Myk skygge | 47.8% | 38.9% |
| Mild lysstyrke | 30.4% | 50.0% |
| Lyssterk balanse | 4.3% | 5.6% |
| Lyssterk | 8.7% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 34.8% | 27.8% |
| Subtile farger | 0.0% | 0.0% |
| Balansert mykhet | 34.8% | 33.3% |
| Tydelig fargepreg | 30.4% | 38.9% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 27.3% | 50.0% |
| Mørke toner | 31.8% | 38.9% |
| Jordnær | 40.9% | 11.1% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 21.7% | 16.7% |
| Balansert | 47.8% | 22.2% |
| Klar og intens | 30.4% | 61.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 13.0% | 11.1% |
| Balansert | 13.0% | 11.1% |
| Sterk kontrast | 34.8% | 22.2% |
| Uttalelse | 39.1% | 55.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 21.7% | 16.7% |
| Mykt sammensatt palett | 8.7% | 11.1% |
| Balansert harmoni | 17.4% | 11.1% |
| Sterk fargeharmoni | 39.1% | 44.4% |
| Samstemt palett | 13.0% | 16.7% |
Hvilke er de mest viste verkene til Manolo Valdés, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lillie III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Tulipanes Sobre Fondo Naran… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vivianne con Traje Azul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vivianne II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Jackie VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Perfil Sobre Fondo Azul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Conde Duque de Olivares | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Felipe IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir Manolo Valdés oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvor mange konsultasjoner per dag for Manolo Valdés, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
Om leserskaren til Manolo Valdés
Hvilket verk av Manolo Valdés blir vist oftest?
- Reina Mariana først, med 500 visninger og 28% av forespørsler. 10 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Manolo Valdés på WikiOO.org?
- 1700 besøk de siste tolv månedene: 500 til kunstnerprofilen, 1200 til verkene.
Hvilke verk av Manolo Valdés samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Klar og intens (Fargeintensitet) mottar 61% av besøkene for 30% av katalogen.