Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Marie Laurencin på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Marie Laurencin: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Marie Laurencin i WikiOO.org-databasen Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913): 1000 visninger, noe som utgjør 12% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av L'éventail (1911) og La Barque (1920). Siden for Marie Laurencin ble vist 10500 ganger: 3200 ganger på artistprofilen og 7300 ganger på enkeltverkene. Konsultasjoner sank med 7% fra Aug 2026 til Sep 2026. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 5200 besøk. Konsultasjon utføres på enheter (58%), telefoner (36%) og nettbrett (6%). Lesere konsulterer Lyssterk balanse (Lysstyrke) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 44% av besøkene mot 32% av verkene.
De 10 mest søkte verkene til Marie Laurencin
Verker av Marie Laurencin rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913)
1000 visninger · 11.8%
-
2
L'éventail (1911)
400 visninger · 4.7%
-
3
La Barque (1920)
400 visninger · 4.7%
-
4
La femme-cheval (1918)
400 visninger · 4.7%
-
5
La vie au château (1925)
400 visninger · 4.7%
-
6
La jeune fille au palmier (1915)
300 visninger · 3.5%
-
7
Mme André Groult née Nicole Poiret (1937)
300 visninger · 3.5%
-
8
Autoportrait au chapeau (1927)
300 visninger · 3.5%
-
9
Fillette au chapeau bleu et noir (1914)
300 visninger · 3.5%
-
10
La Liseuse (1913)
300 visninger · 3.5%
Hvor mange ganger blir profilen til Marie Laurencin vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 900 | 4300 |
| Aug 2026 | 1300 | 1400 |
| Sep 2026 | 1000 | 1500 |
Hvor ofte blir verkene til Marie Laurencin vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Marie Laurencin leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 2.0% | 1.2% |
| Myk skygge | 20.0% | 15.3% |
| Mild lysstyrke | 38.0% | 40.0% |
| Lyssterk balanse | 32.0% | 43.5% |
| Lyssterk | 8.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 76.0% | 67.1% |
| Subtile farger | 20.0% | 27.1% |
| Balansert mykhet | 4.0% | 5.9% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 60.0% | 60.0% |
| Balansert | 36.0% | 34.1% |
| Klar og intens | 4.0% | 5.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 18.0% | 11.8% |
| Mild | 24.0% | 24.7% |
| Balansert | 14.0% | 16.5% |
| Sterk kontrast | 18.0% | 24.7% |
| Uttalelse | 26.0% | 22.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 36.0% | 43.5% |
| Mykt sammensatt palett | 24.0% | 20.0% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 9.4% |
| Sterk fargeharmoni | 14.0% | 20.0% |
| Samstemt palett | 16.0% | 7.1% |
Hvilke verk av Marie Laurencin blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Girls in a Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La jeune fille au palmier (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Corbeille de Fruits (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme au turban (1922) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le cheval noir ou La promen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysage (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean royère (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Amazon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter brukes for å se på Marie Laurencin?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 6100 | 58.1% |
| telefoner | 3800 | 36.2% |
| nettbrett | 600 | 5.7% |
På hvilke språk blir Marie Laurencin oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 1000 | 62.5% |
| Spanish | 200 | 12.5% |
| Danish | 100 | 6.2% |
| Korean | 100 | 6.2% |
| Russian | 100 | 6.2% |
| Chinese | 100 | 6.2% |
Hvor mange konsultasjoner av Marie Laurencin er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 100 |
| Sat 26 Sep | 200 |
| Sun 27 Sep | 200 |
| Mon 28 Sep | 400 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 1000 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 300 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 400 |
| Thu 8 Oct | 200 |
| Fri 9 Oct | 400 |
| Sat 10 Oct | 700 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 300 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct | 300 |
| Thu 15 Oct | 200 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 800 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 400 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 900 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 400 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 400 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 1000 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 600 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 400 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 500 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 500 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 300 |
Spørsmål om leserskaren til Marie Laurencin
Hvilke verk av Marie Laurencin blir mest sett på?
- Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913), med 1000 visninger (12% av alle visninger for Marie Laurencin). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ganger blir Marie Laurencin søkt etter på WikiOO.org?
- 10500 ganger i løpet av tolv måneder: 3200 på kunstnerprofilen og 7300 på verkene.
På hvilke enheter blir Marie Laurencin søkt etter?
- Marie Laurencin blir vist på enheter (58%), telefoner (36%) og nettbrett (6%); enheter står for 58% av visningene.
Hvilken type verk av Marie Laurencin foretrekker leserne?
- Lyssterk balanse (Lysstyrke): 44% av besøkene, mot 32% av katalogen.