Marina Abramović Leser- og konsultasjonsstatistikk

1946

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Marina Abramović på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Marina Abramović: leseroversikt

I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Marina Abramović i WikiOO.org-databasen The Hero: 200 visninger, noe som utgjør 33% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av The Communicator og Green Dragon Lying. Siden for Marina Abramović ble vist 600 ganger: 200 ganger på artistprofilen og 400 ganger på enkeltverkene. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 500 besøk. Lesere konsulterer Mild lysstyrke (Lysstyrke) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 50% av besøkene mot 33% av verkene.

De 4 mest søkte verkene til Marina Abramović

Verker av Marina Abramović rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.

  1. The Hero 1 The Hero, 2001 200 visninger · 33.3%
  2. The Communicator 2 The Communicator 200 visninger · 33.3%
  3. Green Dragon Lying 3 Green Dragon Lying 100 visninger · 16.7%
  4. Black Dragon 4 Black Dragon 100 visninger · 16.7%

Hvor mange ganger blir profilen til Marina Abramović vist hver måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Datatabell
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 202600
Jul 2026200300
Aug 202600
Sep 20260100

Hvor ofte blir verkene til Marina Abramović vist?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvilke verk av Marina Abramović blir mest sett, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Datatabell
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Rhythm 5000000000000
The Hero00000000000100
The Communicator00000000020000
Chair for Man and His Spirit000000000000
Black Dragon000000000000
Green Dragon Lying00000000010000

På hvilke språk blir Marina Abramović oppsøkt?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Datatabell
SpråkBesøkningerDel
Spanish100100.0%

Hvor mange konsultasjoner av Marina Abramović er det per dag, og hva er forventet?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Datatabell
DagBesøkninger
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct0
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct1500
Fri 16 Oct0
Sat 17 Oct0
Sun 18 Oct0
Mon 19 Oct0
Tue 20 Oct0
Wed 21 Oct0
Thu 22 Oct100
Fri 23 Oct100
Sat 24 Oct0
Sun 25 Oct0
Mon 26 Oct100
Tue 27 Oct0
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)400
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)0
Tue 3 Nov (prognose)0
Wed 4 Nov (prognose)0
Thu 5 Nov (prognose)500
Fri 6 Nov (prognose)0
Sat 7 Nov (prognose)0
Sun 8 Nov (prognose)0
Mon 9 Nov (prognose)0
Tue 10 Nov (prognose)0
Wed 11 Nov (prognose)0
Thu 12 Nov (prognose)600
Fri 13 Nov (prognose)0
Sat 14 Nov (prognose)0
Sun 15 Nov (prognose)0
Mon 16 Nov (prognose)0
Tue 17 Nov (prognose)0

Spørsmål om leserskaren til Marina Abramović

Hvilke verk av Marina Abramović blir mest sett på?

The Hero, med 200 visninger (33% av alle visninger for Marina Abramović). Rangeringen ovenfor viser 4 verk.

Hvor mange ganger blir Marina Abramović søkt etter på WikiOO.org?

600 ganger i løpet av tolv måneder: 200 på kunstnerprofilen og 400 på verkene.

Hvilken type verk av Marina Abramović foretrekker leserne?

Mild lysstyrke (Lysstyrke): 50% av besøkene, mot 33% av katalogen.