Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Martin Munkácsi på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Martin Munkácsi: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Martin Munkácsi i WikiOO.org-databasen Four Boys at Lake Tanganyika: 900 visninger, noe som utgjør 43% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av Lovely Autumn the Last Warm Days of Sunshine og Bathing Beauties, Berlin. Siden for Martin Munkácsi ble vist 2500 ganger: 500 ganger på artistprofilen og 2000 ganger på enkeltverkene. Konsultasjoner sank med 73% fra Aug 2026 til Sep 2026. Måneden med flest visninger var Aug 2026, med 1100 besøk. Lesere konsulterer Mild lysstyrke (Lysstyrke) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 62% av besøkene mot 36% av verkene.
De 9 mest søkte verkene til Martin Munkácsi
Verker av Martin Munkácsi rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
Four Boys at Lake Tanganyika, 1930
900 visninger · 42.9%
-
2
Lovely Autumn the Last Warm Days of Sunshine, 1929
400 visninger · 19.0%
-
3
Bathing Beauties, Berlin, 1929
200 visninger · 9.5%
-
4
New York World's Fair, Harper's Bazaar, 1938
100 visninger · 4.8%
-
5
Harpers Bazaar Halston, 1962
100 visninger · 4.8%
-
6
Cheese Market, Holland, 1932
100 visninger · 4.8%
-
7
Having Fun at Breakfast, Berlin, 1933
100 visninger · 4.8%
-
8
Jumping a Puddle, 1934
100 visninger · 4.8%
-
9
Woman in Rowboat, 1928
100 visninger · 4.8%
Hvor mange ganger blir profilen til Martin Munkácsi vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 100 | 800 |
| Aug 2026 | 200 | 900 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Hvor ofte blir verkene til Martin Munkácsi vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Martin Munkácsi leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 11.1% | 0.0% |
| Myk skygge | 13.9% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 36.1% | 61.9% |
| Lyssterk balanse | 27.8% | 14.3% |
| Lyssterk | 11.1% | 23.8% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 91.7% | 100.0% |
| Subtile farger | 8.3% | 0.0% |
| Balansert mykhet | 0.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 91.7% | 100.0% |
| Balansert | 8.3% | 0.0% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 5.6% | 0.0% |
| Mild | 5.6% | 0.0% |
| Balansert | 11.1% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 13.9% | 23.8% |
| Uttalelse | 63.9% | 76.2% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 8.3% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 16.7% | 19.1% |
| Samstemt palett | 75.0% | 81.0% |
Hvilke verk av Martin Munkácsi blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| New York World's Fair, Harp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Roof Baby, New York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| California | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bathing Beauties, Berlin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Oscar Beregi Sr. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman sunbathing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| German Army Marches Out | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peignoir in a Soft Breeze | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheese Market, Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cypress Gardens South Carol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir Martin Munkácsi oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 200 | 66.7% |
| French | 100 | 33.3% |
Hvor mange konsultasjoner av Martin Munkácsi er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 100 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om leserskaren til Martin Munkácsi
Hvilke verk av Martin Munkácsi blir mest sett på?
- Four Boys at Lake Tanganyika, med 900 visninger (43% av alle visninger for Martin Munkácsi). Rangeringen ovenfor viser 9 verk.
Hvor mange ganger blir Martin Munkácsi søkt etter på WikiOO.org?
- 2500 ganger i løpet av tolv måneder: 500 på kunstnerprofilen og 2000 på verkene.
Hvilken type verk av Martin Munkácsi foretrekker leserne?
- Mild lysstyrke (Lysstyrke): 62% av besøkene, mot 36% av katalogen.