Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Maurice Utrillo på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Maurice Utrillo: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Maurice Utrillo i WikiOO.org-databasen Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie: 700 visninger, noe som utgjør 2% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av The pink house in Montmartre og Sacre-Coeur. Siden for Maurice Utrillo ble vist 30800 ganger: 4800 ganger på artistprofilen og 26000 ganger på enkeltverkene. Antall henvendelser økte med 52% fra Aug 2026 til Sep 2026. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 23700 besøk. Konsultasjon utføres på enheter (83%), telefoner (15%) og nettbrett (2%). Lesere konsulterer Nostalgi preget (Stemning) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 60% av besøkene mot 0% av verkene.
De 10 mest søkte verkene til Maurice Utrillo
Verker av Maurice Utrillo rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie
700 visninger · 2.5%
-
2
The pink house in Montmartre
600 visninger · 2.1%
-
3
Sacre-Coeur
500 visninger · 1.8%
-
4
The Lapin Agile [Le Lapin Agile], 1913
400 visninger · 1.4%
-
5
Windmills of Montmartre
400 visninger · 1.4%
-
6
A Street in a Suburb of Paris, 1912
400 visninger · 1.4%
-
7
montmartre, 1930
400 visninger · 1.4%
-
8
le Maquis de Montmartre Sous la Neige
400 visninger · 1.4%
-
9
Rue du Chevalier de la Barre, Les coupoles du Sacré-Cœur et le clocher de Saint-Pierre de Montmartre
400 visninger · 1.4%
-
10
The House of Mimi Pinson in Montmartre
300 visninger · 1.1%
Hvor mange ganger blir profilen til Maurice Utrillo vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 1100 |
| Jul 2026 | 3000 | 20700 |
| Aug 2026 | 500 | 1800 |
| Sep 2026 | 1100 | 2400 |
Hvor ofte blir verkene til Maurice Utrillo vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Maurice Utrillo leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nostalgi preget | 0.0% | 60.0% |
| Eterisk | 0.0% | 23.3% |
| Seren | 100.0% | 16.7% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 100.0% | 36.7% |
| Nostalgi preget av vemod | 0.0% | 30.0% |
| Ettertenksomt | 0.0% | 26.7% |
| Rolig | 0.0% | 6.7% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.0% | 8.2% |
| Myk skygge | 22.0% | 18.6% |
| Mild lysstyrke | 30.0% | 36.4% |
| Lyssterk balanse | 34.0% | 30.4% |
| Lyssterk | 6.0% | 6.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 48.0% | 38.9% |
| Subtile farger | 40.0% | 36.4% |
| Balansert mykhet | 10.0% | 19.6% |
| Tydelig fargepreg | 2.0% | 5.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 69.7% | 60.4% |
| Jordnær | 27.3% | 35.3% |
| Naturtoner | 0.0% | 2.1% |
| Mørke toner | 3.0% | 1.1% |
| Pastellfarger | 0.0% | 1.1% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 42.0% | 30.0% |
| Balansert | 50.0% | 56.1% |
| Klar og intens | 8.0% | 13.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.0% | 3.2% |
| Mild | 22.0% | 17.9% |
| Balansert | 12.0% | 13.6% |
| Sterk kontrast | 24.0% | 32.9% |
| Uttalelse | 36.0% | 32.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 16.0% | 26.1% |
| Mykt sammensatt palett | 16.0% | 11.4% |
| Balansert harmoni | 20.0% | 15.4% |
| Sterk fargeharmoni | 42.0% | 38.9% |
| Samstemt palett | 6.0% | 8.2% |
Hvilke verk av Maurice Utrillo blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lapin Agile [Le Lapin A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| La Butte Pinson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| place pigalle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windmills of Montmartre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| Custine street near Montmar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Bridges of Toulouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Montmartre (Le Moulin De La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rue du Chevalier de la Barr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Near Montmagny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pontoise, Rue De L'éperon a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 0 |
Hvilke enheter brukes for å se på Maurice Utrillo?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 25500 | 82.8% |
| telefoner | 4600 | 14.9% |
| nettbrett | 700 | 2.3% |
På hvilke språk blir Maurice Utrillo oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 400 | 20.0% |
| Bulgarian | 300 | 15.0% |
| French | 300 | 15.0% |
| Georgian | 200 | 10.0% |
| Russian | 200 | 10.0% |
| Ukrainian | 200 | 10.0% |
| Italian | 100 | 5.0% |
| Portuguese | 100 | 5.0% |
| Serbian | 100 | 5.0% |
| Swedish | 100 | 5.0% |
Hvor mange konsultasjoner av Maurice Utrillo er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 100 |
| Thu 24 Sep | 300 |
| Fri 25 Sep | 400 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 300 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 400 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 300 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 700 |
| Wed 7 Oct | 300 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 200 |
| Sat 10 Oct | 600 |
| Sun 11 Oct | 300 |
| Mon 12 Oct | 300 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 500 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 600 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 600 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 300 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 500 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 700 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 700 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 600 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 800 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 600 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 700 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 400 |
Spørsmål om leserskaren til Maurice Utrillo
Hvilke verk av Maurice Utrillo blir mest sett på?
- Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie, med 700 visninger (2% av alle visninger for Maurice Utrillo). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ganger blir Maurice Utrillo søkt etter på WikiOO.org?
- 30800 ganger i løpet av tolv måneder: 4800 på kunstnerprofilen og 26000 på verkene.
På hvilke enheter blir Maurice Utrillo søkt etter?
- Maurice Utrillo blir vist på enheter (83%), telefoner (15%) og nettbrett (2%); enheter står for 83% av visningene.
Hvilken type verk av Maurice Utrillo foretrekker leserne?
- Nostalgi preget (Stemning): 60% av besøkene, mot 0% av katalogen.