Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Norman Wilkinson på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Norman Wilkinson: statistikk i korthet
The Little Ships at Dunkirk, June 1940 er det mest viste verket til Norman Wilkinson: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 4% av totalen. Ofte besøkt også: London, Midland and Scottish Express Train Being Bombed near Bletchley, October 1940 (The LMS at War Series) og Japan Signs Her Own Death Warrant Attack on Pearl Harbour, 7 December 1941. Totalt antall visninger: 5300 (1100 kunstnersider, 4200 verk). Topp: Jul 2026 (4000 besøk). Enhetsfordeling: enheter (87%), telefoner (11%) og nettbrett (2%). Observert preferanse: Balansert mykhet (Fargemetning), 28% av besøkene for 12% av katalogen.
Topp 10 verk av Norman Wilkinson basert på visninger
Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av Norman Wilkinson som er mest søkt etter.
-
1
The Little Ships at Dunkirk, June 1940, 1940
200 visninger · 4.0%
-
2
London, Midland and Scottish Express Train Being Bombed near Bletchley, October 1940 (The LMS at War Series), 1940
200 visninger · 4.0%
-
3
Japan Signs Her Own Death Warrant Attack on Pearl Harbour, 7 December 1941
200 visninger · 4.0%
-
4
View of Docks with SS 'Duke of Argyll' at Quay (London, Midland and Scottish Railway poster artwork)
200 visninger · 4.0%
-
5
A Sunderland Flying Boat Rescuing the Crew of a Liberator
200 visninger · 4.0%
-
6
A Destroyer Sinking a Submarine
200 visninger · 4.0%
-
7
Barges off Greenwich
200 visninger · 4.0%
-
8
Portrush from White Rocks
200 visninger · 4.0%
-
9
HMS 'Cardiff'
200 visninger · 4.0%
-
10
Hawker Harts of 601 Squadron, 1936
200 visninger · 4.0%
Hva er den månedlige leserandelen for Norman Wilkinson-posten?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 500 | 3500 |
| Aug 2026 | 200 | 400 |
| Sep 2026 | 400 | 200 |
Hva er den månedlige leserskaren for verkene til Norman Wilkinson?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke kategorier av verk fra Norman Wilkinson velges av leserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 10.0% | 18.0% |
| Mild lysstyrke | 42.0% | 48.0% |
| Lyssterk balanse | 40.0% | 34.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 44.0% | 50.0% |
| Subtile farger | 36.0% | 16.0% |
| Balansert mykhet | 12.0% | 28.0% |
| Tydelig fargepreg | 8.0% | 6.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 67.6% | 64.7% |
| Jordnær | 29.7% | 32.4% |
| Mørke toner | 0.0% | 2.9% |
| Pastellfarger | 2.7% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 30.0% | 36.0% |
| Balansert | 62.0% | 52.0% |
| Klar og intens | 8.0% | 12.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 22.0% | 26.0% |
| Mild | 28.0% | 30.0% |
| Balansert | 14.0% | 6.0% |
| Sterk kontrast | 12.0% | 8.0% |
| Uttalelse | 24.0% | 30.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 30.0% | 18.0% |
| Mykt sammensatt palett | 16.0% | 24.0% |
| Balansert harmoni | 6.0% | 4.0% |
| Sterk fargeharmoni | 16.0% | 16.0% |
| Samstemt palett | 32.0% | 38.0% |
Hvordan er de mest viste verkene til Norman Wilkinson fordelt over året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| War in Pictures An Aircraft… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipbuilding | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Mourne Mountains, Sliev… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rock of Cashel (London, Mid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Japan Signs Her Own Death W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Harvest Fields, Sperrins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Air Raid on the Anchorage F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ireland for Holidays The Gi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Action off Cape Matap… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Train Crossing Monsal Dale… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Blir Norman Wilkinson oppsøkt via telefon eller datamaskin?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4600 | 86.8% |
| telefoner | 600 | 11.3% |
| nettbrett | 100 | 1.9% |
Hvordan er leserne til Norman Wilkinson fordelt etter språk?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis de underliggende dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Japanese | 200 | 66.7% |
| Turkish | 100 | 33.3% |
Hva er det daglige lesertallet til Norman Wilkinson, inkludert prognose?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 400 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 200 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 200 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 400 |
Norman Wilkinson: ofte stilte spørsmål
Hva er det mest viste verket til Norman Wilkinson?
- The Little Ships at Dunkirk, June 1940: 200 besøk, 4% av forespørslene. Listen går opp til rangering 10.
Hva er leserskaren til Norman Wilkinson?
- 5300 besøk de siste tolv månedene (1100 artistprofiler, 4200 verk).
Blir Norman Wilkinson oftere oppsøkt via telefon eller datamaskin?
- Konsultasjoner er fordelt på enheter (87%), telefoner (11%) og nettbrett (2%); enheter leder med 87%.
Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av Norman Wilkinson?
- Ja, Balansert mykhet (Fargemetning): 28% av besøkene for 12% av katalogen.