Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Paul Delvaux på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Paul Delvaux: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Paul Delvaux i WikiOO.org-databasen A SirenIn Full Moonlight: 4800 visninger, noe som utgjør 13% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av Den sove Venus og Nattåtgång. Siden for Paul Delvaux ble vist 29100 ganger: 6300 ganger på artistprofilen og 22800 ganger på enkeltverkene. Konsultasjoner sank med 12% fra Aug 2026 til Sep 2026. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 17000 besøk. Oppføringene er skrevet på French (49%), Dutch (12%) og English (10%). Leserne befinner seg hovedsakelig i Belgium (84%), South Korea (6%) og Brazil (3%). Konsultasjon utføres på enheter (76%), telefoner (21%) og nettbrett (4%). Lesere konsulterer Melankolsk (Emosjonell tone) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 35% av besøkene mot 0% av verkene.
De 10 mest søkte verkene til Paul Delvaux
Verker av Paul Delvaux rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
A SirenIn Full Moonlight
4800 visninger · 12.9%
-
2
Den sove Venus, 1944
3200 visninger · 8.6%
-
3
Nattåtgång, 1947
2500 visninger · 6.7%
-
4
Den sovande Venus, 1943
1600 visninger · 4.3%
-
5
Chrysis, 1967
900 visninger · 2.4%
-
6
Skeletons in an office, 1944
900 visninger · 2.4%
-
7
Nodes Rose, 1937
700 visninger · 1.9%
-
8
The Blue Curtain
700 visninger · 1.9%
-
9
Tribute to Jules Verne, 1971
600 visninger · 1.6%
-
10
Lamp, 1945
600 visninger · 1.6%
Hvor mange ganger blir profilen til Paul Delvaux vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 700 |
| Jul 2026 | 1800 | 15200 |
| Aug 2026 | 600 | 5400 |
| Sep 2026 | 3800 | 1500 |
Hvor ofte blir verkene til Paul Delvaux vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Paul Delvaux leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Eterisk | 53.8% | 45.0% |
| Mystisk | 30.8% | 43.9% |
| Dramatisk intensitet | 7.7% | 7.2% |
| Drømmende og romantisk | 0.0% | 2.8% |
| Elegant | 7.7% | 1.1% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mysteriefylt | 92.3% | 63.7% |
| Melankolsk | 0.0% | 35.2% |
| Ettertenksomt | 0.0% | 1.1% |
| Eterisk | 7.7% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 24.0% | 52.5% |
| Myk skygge | 22.0% | 23.9% |
| Mild lysstyrke | 42.0% | 16.9% |
| Lyssterk balanse | 10.0% | 6.4% |
| Lyssterk | 2.0% | 0.3% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 38.0% | 49.9% |
| Subtile farger | 32.0% | 23.6% |
| Balansert mykhet | 24.0% | 18.2% |
| Tydelig fargepreg | 6.0% | 7.8% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.5% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 61.3% | 70.0% |
| Nøytrale toner | 25.8% | 17.1% |
| Mørke toner | 12.9% | 12.9% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 46.0% | 62.5% |
| Balansert | 44.0% | 26.0% |
| Klar og intens | 10.0% | 11.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.8% |
| Mild | 12.0% | 15.3% |
| Balansert | 6.0% | 18.0% |
| Sterk kontrast | 26.0% | 10.2% |
| Uttalelse | 56.0% | 55.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 22.0% | 33.5% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 12.1% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 16.6% |
| Sterk fargeharmoni | 28.0% | 28.9% |
| Samstemt palett | 26.0% | 8.8% |
Hvilke verk av Paul Delvaux blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Den sove Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1400 | 0 | 0 |
| Nattåtgång | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 400 | 0 |
| Den sovande Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Nodes Rose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
| Pygmallion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Awakening of the forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Dawn of the Town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Canape Vert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| For the Brussels Luxembourg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter brukes for å se på Paul Delvaux?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 22000 | 75.6% |
| telefoner | 6000 | 20.6% |
| nettbrett | 1100 | 3.8% |
På hvilke språk blir Paul Delvaux oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 2900 | 49.2% |
| Dutch | 700 | 11.9% |
| English | 600 | 10.2% |
| Korean | 400 | 6.8% |
| Swedish | 400 | 6.8% |
| Spanish | 300 | 5.1% |
| Italian | 200 | 3.4% |
| Czech | 100 | 1.7% |
| German | 100 | 1.7% |
| Portuguese | 100 | 1.7% |
Hvor mange konsultasjoner av Paul Delvaux er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 300 |
| Fri 25 Sep | 300 |
| Sat 26 Sep | 700 |
| Sun 27 Sep | 1600 |
| Mon 28 Sep | 1500 |
| Tue 29 Sep | 700 |
| Wed 30 Sep | 900 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 500 |
| Sat 3 Oct | 300 |
| Sun 4 Oct | 900 |
| Mon 5 Oct | 400 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 300 |
| Thu 8 Oct | 400 |
| Fri 9 Oct | 400 |
| Sat 10 Oct | 700 |
| Sun 11 Oct | 1100 |
| Mon 12 Oct | 700 |
| Tue 13 Oct | 3900 |
| Wed 14 Oct | 1200 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 400 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 700 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 900 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 2000 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 1400 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 2600 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 1300 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 500 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 700 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 1000 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 2200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 1600 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 2800 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 1500 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 500 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 800 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 1100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 2300 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 1700 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 3000 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 1600 |
Spørsmål om leserskaren til Paul Delvaux
Hvilke verk av Paul Delvaux blir mest sett på?
- A SirenIn Full Moonlight, med 4800 visninger (13% av alle visninger for Paul Delvaux). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ganger blir Paul Delvaux søkt etter på WikiOO.org?
- 29100 ganger i løpet av tolv måneder: 6300 på kunstnerprofilen og 22800 på verkene.
På hvilke enheter blir Paul Delvaux søkt etter?
- Paul Delvaux blir vist på enheter (76%), telefoner (21%) og nettbrett (4%); enheter står for 76% av visningene.
På hvilke språk blir Paul Delvaux oppsøkt?
- På French (49%), Dutch (12%) og English (10%). French er størst med 49%.
Hvilken type verk av Paul Delvaux foretrekker leserne?
- Melankolsk (Emosjonell tone): 35% av besøkene, mot 0% av katalogen.