Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Peeter Den Yngre Neeffs på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Peeter Den Yngre Neeffs: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Peeter Den Yngre Neeffs i WikiOO.org-databasen Interior of St Bavo, Haarlem: 400 visninger, noe som utgjør 29% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636 og 208l13033 - (6VRWK). Siden for Peeter Den Yngre Neeffs ble vist 2300 ganger: 900 ganger på artistprofilen og 1400 ganger på enkeltverkene. Konsultasjoner sank med 100% fra Aug 2026 til Sep 2026. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 1900 besøk. Lesere konsulterer Rolig (Kontrast) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 57% av besøkene mot 38% av verkene.
De 9 mest søkte verkene til Peeter Den Yngre Neeffs
Verker av Peeter Den Yngre Neeffs rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
Interior of St Bavo, Haarlem
400 visninger · 28.6%
-
2
The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636, 1636
200 visninger · 14.3%
-
3
208l13033 - (6VRWK)
200 visninger · 14.3%
-
4
Interior of the Antwerp Cathedral, 1660
100 visninger · 7.1%
-
5
Interiøret til en kirke
100 visninger · 7.1%
-
6
Interior of a Gothic Church, 1653
100 visninger · 7.1%
-
7
Interior of Antwerp Cathedral
100 visninger · 7.1%
-
8
Een kerkinterieur
100 visninger · 7.1%
-
9
Interior of a Cathedral, 1659
100 visninger · 7.1%
Hvor mange ganger blir profilen til Peeter Den Yngre Neeffs vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 1300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvor ofte blir verkene til Peeter Den Yngre Neeffs vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Peeter Den Yngre Neeffs leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 56.2% | 64.3% |
| Myk skygge | 37.5% | 28.6% |
| Mild lysstyrke | 6.2% | 7.1% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 25.0% | 14.3% |
| Subtile farger | 25.0% | 28.6% |
| Balansert mykhet | 43.8% | 50.0% |
| Tydelig fargepreg | 6.2% | 7.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 83.3% | 90.0% |
| Mørke toner | 8.3% | 10.0% |
| Monokrom | 8.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 43.8% | 42.9% |
| Balansert | 56.2% | 57.1% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 37.5% | 57.1% |
| Mild | 31.2% | 21.4% |
| Balansert | 6.2% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 6.2% | 0.0% |
| Uttalelse | 18.8% | 21.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 12.5% | 7.1% |
| Balansert harmoni | 6.2% | 7.1% |
| Sterk fargeharmoni | 12.5% | 14.3% |
| Samstemt palett | 68.8% | 71.4% |
Hvilke verk av Peeter Den Yngre Neeffs blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of the Antwerp Cat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interiør av en gotisk kirke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of St Bavo, Haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interiøret til en kirke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Antwerp Cathedral, Belgium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cathedral Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir Peeter Den Yngre Neeffs oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange konsultasjoner av Peeter Den Yngre Neeffs er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om leserskaren til Peeter Den Yngre Neeffs
Hvilke verk av Peeter Den Yngre Neeffs blir mest sett på?
- Interior of St Bavo, Haarlem, med 400 visninger (29% av alle visninger for Peeter Den Yngre Neeffs). Rangeringen ovenfor viser 9 verk.
Hvor mange ganger blir Peeter Den Yngre Neeffs søkt etter på WikiOO.org?
- 2300 ganger i løpet av tolv måneder: 900 på kunstnerprofilen og 1400 på verkene.
Hvilken type verk av Peeter Den Yngre Neeffs foretrekker leserne?
- Rolig (Kontrast): 57% av besøkene, mot 38% av katalogen.