Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Pierre-Eugène Montézin på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Pierre-Eugène Montézin: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Pierre-Eugène Montézin i WikiOO.org-databasen Village under the Rain: 100 visninger, noe som utgjør 10% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av Hay mowing og The road. Siden for Pierre-Eugène Montézin ble vist 1200 ganger: 300 ganger på artistprofilen og 900 ganger på enkeltverkene. Konsultasjoner sank med 100% fra Sep 2026 til Oct 2026. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 900 besøk. Lesere konsulterer Sterk kontrast (Kontrast) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 40% av besøkene mot 18% av verkene.
De 10 mest søkte verkene til Pierre-Eugène Montézin
Verker av Pierre-Eugène Montézin rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
Village under the Rain
100 visninger · 10.0%
-
2
Hay mowing
100 visninger · 10.0%
-
3
The road
100 visninger · 10.0%
-
4
Bridge upon the River, Sainte-Gemme-Moronval
100 visninger · 10.0%
-
5
Hay mowing
100 visninger · 10.0%
-
6
The Harvest at By
100 visninger · 10.0%
-
7
Young women knitting
100 visninger · 10.0%
-
8
The gear
100 visninger · 10.0%
-
9
View on the Etang
100 visninger · 10.0%
-
10
The rabbits
100 visninger · 10.0%
Hvor mange ganger blir profilen til Pierre-Eugène Montézin vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Hvor ofte blir verkene til Pierre-Eugène Montézin vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Pierre-Eugène Montézin leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 26.0% | 10.0% |
| Mild lysstyrke | 60.0% | 70.0% |
| Lyssterk balanse | 14.0% | 20.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 12.0% | 10.0% |
| Subtile farger | 42.0% | 60.0% |
| Balansert mykhet | 44.0% | 30.0% |
| Tydelig fargepreg | 2.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 64.7% | 80.0% |
| Jordnær | 23.5% | 20.0% |
| Mørke toner | 5.9% | 0.0% |
| Pastellfarger | 5.9% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 10.0% | 0.0% |
| Balansert | 82.0% | 80.0% |
| Klar og intens | 8.0% | 20.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 0.0% |
| Mild | 42.0% | 40.0% |
| Balansert | 30.0% | 20.0% |
| Sterk kontrast | 18.0% | 40.0% |
| Uttalelse | 6.0% | 0.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 12.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 10.0% |
| Balansert harmoni | 16.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 48.0% | 70.0% |
| Samstemt palett | 16.0% | 20.0% |
Hvilke verk av Pierre-Eugène Montézin blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The bathing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Harvest at By | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay mowing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-Mowing at the Bank of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Two Fishermen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Quai in Saint-Mammes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snow Effect | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orchard in bloom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heron at Grenouilles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir Pierre-Eugène Montézin oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange konsultasjoner av Pierre-Eugène Montézin er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om leserskaren til Pierre-Eugène Montézin
Hvilke verk av Pierre-Eugène Montézin blir mest sett på?
- Village under the Rain, med 100 visninger (10% av alle visninger for Pierre-Eugène Montézin). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ganger blir Pierre-Eugène Montézin søkt etter på WikiOO.org?
- 1200 ganger i løpet av tolv måneder: 300 på kunstnerprofilen og 900 på verkene.
Hvilken type verk av Pierre-Eugène Montézin foretrekker leserne?
- Sterk kontrast (Kontrast): 40% av besøkene, mot 18% av katalogen.