Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Puru (Pu Xinyu) på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Puru (Pu Xinyu): leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Puru (Pu Xinyu) i WikiOO.org-databasen PEAR FLOWER AND BIRD: 200 visninger, noe som utgjør 4% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av AUTUMN COUNTRYSIDE og Kneeling by the River. Siden for Puru (Pu Xinyu) ble vist 4800 ganger: 1200 ganger på artistprofilen og 3600 ganger på enkeltverkene. Antall henvendelser økte med 100% fra Sep 2026 til Oct 2026. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 3800 besøk. Konsultasjon utføres på enheter (81%), telefoner (17%) og nettbrett (2%). Lesere konsulterer Mild (Kontrast) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 30% av besøkene mot 18% av verkene.
De 10 mest søkte verkene til Puru (Pu Xinyu)
Verker av Puru (Pu Xinyu) rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
PEAR FLOWER AND BIRD
200 visninger · 4.3%
-
2
AUTUMN COUNTRYSIDE
200 visninger · 4.3%
-
3
Kneeling by the River
200 visninger · 4.3%
-
4
Trekking in the Winter Mountains
200 visninger · 4.3%
-
5
Letter to Zhang Daqian
200 visninger · 4.3%
-
6
WINTRY FOREST
100 visninger · 2.1%
-
7
FIVE PINES
100 visninger · 2.1%
-
8
Autumn Landscape Calligraphy
100 visninger · 2.1%
-
9
BEE AND FLOWERS HORSE
100 visninger · 2.1%
-
10
SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS
100 visninger · 2.1%
Hvor mange ganger blir profilen til Puru (Pu Xinyu) vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 3200 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Oct 2026 | 300 | 100 |
Hvor ofte blir verkene til Puru (Pu Xinyu) vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Puru (Pu Xinyu) leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 0.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 0.0% | 4.3% |
| Lyssterk balanse | 18.0% | 19.1% |
| Lyssterk | 82.0% | 76.6% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 62.0% | 66.0% |
| Subtile farger | 28.0% | 23.4% |
| Balansert mykhet | 8.0% | 8.5% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 2.1% |
| Livlig farge | 2.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 56.0% | 57.5% |
| Pastellfarger | 28.0% | 34.0% |
| Monokrom | 14.0% | 6.4% |
| Jordnær | 0.0% | 2.1% |
| Solnedgang | 2.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 26.0% | 23.4% |
| Balansert | 58.0% | 63.8% |
| Klar og intens | 16.0% | 12.8% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 54.0% | 48.9% |
| Mild | 18.0% | 29.8% |
| Balansert | 8.0% | 8.5% |
| Sterk kontrast | 16.0% | 8.5% |
| Uttalelse | 4.0% | 4.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 22.0% | 12.8% |
| Samstemt palett | 78.0% | 87.2% |
Hvilke verk av Puru (Pu Xinyu) blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Visiting Friend on a Snowy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Kneeling by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| FIVE PINES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HORSEBACK RIDER | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bodhidharma Crossing the Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scholars in the Winter Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LI XIANGJUN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FIGURE AND HORSE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visiting Friends in the Mou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter brukes for å se på Puru (Pu Xinyu)?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3900 | 81.2% |
| telefoner | 800 | 16.7% |
| nettbrett | 100 | 2.1% |
På hvilke språk blir Puru (Pu Xinyu) oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 100 | 33.3% |
| English | 100 | 33.3% |
| French | 100 | 33.3% |
Hvor mange konsultasjoner av Puru (Pu Xinyu) er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 100 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 100 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 100 |
| Tue 3 Nov | 400 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 400 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 500 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 500 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om leserskaren til Puru (Pu Xinyu)
Hvilke verk av Puru (Pu Xinyu) blir mest sett på?
- PEAR FLOWER AND BIRD, med 200 visninger (4% av alle visninger for Puru (Pu Xinyu)). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ganger blir Puru (Pu Xinyu) søkt etter på WikiOO.org?
- 4800 ganger i løpet av tolv måneder: 1200 på kunstnerprofilen og 3600 på verkene.
På hvilke enheter blir Puru (Pu Xinyu) søkt etter?
- Puru (Pu Xinyu) blir vist på enheter (81%), telefoner (17%) og nettbrett (2%); enheter står for 81% av visningene.
Hvilken type verk av Puru (Pu Xinyu) foretrekker leserne?
- Mild (Kontrast): 30% av besøkene, mot 18% av katalogen.