Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Rafael Barradas på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Rafael Barradas: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Rafael Barradas i WikiOO.org-databasen Barcelona Street at 1 pm: 300 visninger, noe som utgjør 6% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av Aragon og Hospital. Siden for Rafael Barradas ble vist 7300 ganger: 2000 ganger på artistprofilen og 5300 ganger på enkeltverkene. Konsultasjoner sank med 33% fra Aug 2026 til Sep 2026. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 5200 besøk. Konsultasjon utføres på enheter (89%) og telefoner (11%). Lesere konsulterer Subtile farger (Fargemetning) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 22% av besøkene mot 12% av verkene.
De 10 mest søkte verkene til Rafael Barradas
Verker av Rafael Barradas rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
Barcelona Street at 1 pm, 1918
300 visninger · 5.5%
-
2
Aragon
300 visninger · 5.5%
-
3
Hospital
300 visninger · 5.5%
-
4
Playa Ramirez (on the terrace)
200 visninger · 3.6%
-
5
poster
200 visninger · 3.6%
-
6
Portrait of the painterr Bon
200 visninger · 3.6%
-
7
Figure 1
200 visninger · 3.6%
-
8
Catalina Bárcena
200 visninger · 3.6%
-
9
Portrait of Maroto
200 visninger · 3.6%
-
10
Girls and rocking horse
200 visninger · 3.6%
Hvor mange ganger blir profilen til Rafael Barradas vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 500 |
| Jul 2026 | 1500 | 3700 |
| Aug 2026 | 0 | 900 |
| Sep 2026 | 400 | 200 |
Hvor ofte blir verkene til Rafael Barradas vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Rafael Barradas leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.0% | 10.9% |
| Myk skygge | 10.0% | 5.5% |
| Mild lysstyrke | 30.0% | 21.8% |
| Lyssterk balanse | 32.0% | 36.4% |
| Lyssterk | 24.0% | 25.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 34.0% | 32.7% |
| Subtile farger | 12.0% | 21.8% |
| Balansert mykhet | 28.0% | 16.4% |
| Tydelig fargepreg | 24.0% | 27.3% |
| Livlig farge | 2.0% | 1.8% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 52.2% | 44.9% |
| Jordnær | 30.4% | 24.5% |
| Mørke toner | 8.7% | 16.3% |
| Pastellfarger | 6.5% | 12.2% |
| Solnedgang | 2.2% | 2.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 28.0% | 34.5% |
| Balansert | 36.0% | 27.3% |
| Klar og intens | 36.0% | 38.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 10.9% |
| Mild | 18.0% | 18.2% |
| Balansert | 20.0% | 7.3% |
| Sterk kontrast | 18.0% | 16.4% |
| Uttalelse | 40.0% | 47.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.0% | 1.8% |
| Mykt sammensatt palett | 2.0% | 7.3% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 12.7% |
| Sterk fargeharmoni | 40.0% | 27.3% |
| Samstemt palett | 42.0% | 50.9% |
Hvilke verk av Rafael Barradas blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The world's cutest circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barcelona Street at 1 pm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Kiosk of the gutters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Posada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Card players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Violinist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| García Lorca and Marotto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cafe scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man in the tavern 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter brukes for å se på Rafael Barradas?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 6500 | 89.0% |
| telefoner | 800 | 11.0% |
På hvilke språk blir Rafael Barradas oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 300 | 75.0% |
| Spanish | 100 | 25.0% |
Hvor mange konsultasjoner av Rafael Barradas er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 200 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om leserskaren til Rafael Barradas
Hvilke verk av Rafael Barradas blir mest sett på?
- Barcelona Street at 1 pm, med 300 visninger (6% av alle visninger for Rafael Barradas). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ganger blir Rafael Barradas søkt etter på WikiOO.org?
- 7300 ganger i løpet av tolv måneder: 2000 på kunstnerprofilen og 5300 på verkene.
På hvilke enheter blir Rafael Barradas søkt etter?
- Rafael Barradas blir vist på enheter (89%) og telefoner (11%); enheter står for 89% av visningene.
Hvilken type verk av Rafael Barradas foretrekker leserne?
- Subtile farger (Fargemetning): 22% av besøkene, mot 12% av katalogen.