Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Roelant Savery på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Roelant Savery: hva konsultasjonene viser
Verket til Roelant Savery som er mest etterspurt er Landscape with Wild Animals, med 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 23% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Landscape with Birds og Rocky Landscape. Kunstnerens side ble åpnet 700 ganger og verkene 1300 ganger, totalt 2000 ganger. Mellom Aug 2026 og Sep 2026 falt antall visninger med 17%. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 900. Lesere velger Fredfull (Emosjonell tone) i 100% av besøkene, mens det utgjør 60% av katalogen.
Roelant Savery: de 9 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Roelant Savery og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
Landscape with Wild Animals
300 visninger · 23.1%
-
2
Landscape with Birds, 1628
200 visninger · 15.4%
-
3
Rocky Landscape
200 visninger · 15.4%
-
4
The Paradise, 1626
100 visninger · 7.7%
-
5
Bouquet of Flowers, 1612
100 visninger · 7.7%
-
6
Landscape with Wild Beasts, 1629
100 visninger · 7.7%
-
7
The Garden of Eden
100 visninger · 7.7%
-
8
Bouquet of Flowers (detail), 1612
100 visninger · 7.7%
-
9
The Paradise (detail), 1618
100 visninger · 7.7%
Når ble posten for Roelant Savery vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 200 | 400 |
| Sep 2026 | 100 | 400 |
Når blir verkene til Roelant Savery vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Roelant Savery?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Harmonisk | 40.0% | 66.7% |
| Naturlig inspirert | 40.0% | 0.0% |
| Seren | 20.0% | 33.3% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Fredfull | 60.0% | 100.0% |
| Rolig | 20.0% | 0.0% |
| Ettertenksomt | 20.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 40.0% | 23.1% |
| Myk skygge | 42.0% | 46.2% |
| Mild lysstyrke | 10.0% | 7.7% |
| Lyssterk balanse | 8.0% | 23.1% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 34.0% | 46.2% |
| Subtile farger | 36.0% | 38.5% |
| Balansert mykhet | 26.0% | 15.4% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 80.0% | 76.9% |
| Nøytrale toner | 11.4% | 23.1% |
| Mørke toner | 8.6% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 56.0% | 61.5% |
| Balansert | 40.0% | 38.5% |
| Klar og intens | 4.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 0.0% |
| Mild | 18.0% | 15.4% |
| Balansert | 14.0% | 7.7% |
| Sterk kontrast | 30.0% | 7.7% |
| Uttalelse | 34.0% | 69.2% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 10.0% | 15.4% |
| Mykt sammensatt palett | 4.0% | 23.1% |
| Balansert harmoni | 22.0% | 7.7% |
| Sterk fargeharmoni | 46.0% | 53.8% |
| Samstemt palett | 18.0% | 0.0% |
Hvilke er de mest viste verkene til Roelant Savery, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Paradise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Landscape with Birds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Rocky Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus and Amor and the Cast… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orpheus in the Underworld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in a Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orpheus Among the Animals | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Birds (detai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape with Fru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape with Woo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir Roelant Savery oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvor mange konsultasjoner per dag for Roelant Savery, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 400 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 100 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
Om leserskaren til Roelant Savery
Hvilket verk av Roelant Savery blir vist oftest?
- Landscape with Wild Animals først, med 300 visninger og 23% av forespørsler. 9 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Roelant Savery på WikiOO.org?
- 2000 besøk de siste tolv månedene: 700 til kunstnerprofilen, 1300 til verkene.
Hvilke verk av Roelant Savery samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Fredfull (Emosjonell tone) mottar 100% av besøkene for 60% av katalogen.