Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Rosa Bonheur på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Rosa Bonheur: hva konsultasjonene viser
Verket til Rosa Bonheur som er mest etterspurt er The Horse Fair, med 900 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 12% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' og Head of a Donkey. Kunstnerens side ble åpnet 3700 ganger og verkene 5800 ganger, totalt 9500 ganger. Mellom Aug 2026 og Sep 2026 økte antall visninger med 1367%. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 4600. Lesere konsulterer oversikten på enheter (56%), telefoner (38%) og nettbrett (6%). Lesere velger Jordnære toner (Stemning) i 39% av besøkene, mens det utgjør 0% av katalogen.
Rosa Bonheur: de 10 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Rosa Bonheur og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
The Horse Fair, 1852
900 visninger · 12.3%
-
2
Sheet of Studies for ''The Horse Fair''
900 visninger · 12.3%
-
3
Head of a Donkey
600 visninger · 8.2%
-
4
The Horse Fair, 1853
400 visninger · 5.5%
-
5
Plowing in the Nivernais, 1849
400 visninger · 5.5%
-
6
Lion in a Mountainous Landscape, 1880
300 visninger · 4.1%
-
7
A Limier Briquet Hound, 1880
300 visninger · 4.1%
-
8
Study for ''The Horse Fair''
300 visninger · 4.1%
-
9
Ploughing in the Nivernais - Rosa Bonheur, 2026
300 visninger · 4.1%
-
10
Weaning the Calves, 1879
200 visninger · 2.7%
Når ble posten for Rosa Bonheur vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 800 | 3800 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 2700 | 1700 |
Når blir verkene til Rosa Bonheur vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Rosa Bonheur?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 33.3% | 41.7% |
| Jordnære toner | 0.0% | 38.9% |
| Naturlig inspirert | 33.3% | 13.9% |
| Harmonisk | 33.3% | 5.6% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.7% | 55.6% |
| Fredfull | 50.0% | 16.7% |
| Kraftfullt | 33.3% | 13.9% |
| Nostalgi preget av vemod | 0.0% | 11.1% |
| Ettertenksomt | 0.0% | 2.8% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 14.0% | 20.5% |
| Myk skygge | 34.0% | 21.9% |
| Mild lysstyrke | 26.0% | 32.9% |
| Lyssterk balanse | 22.0% | 12.3% |
| Lyssterk | 4.0% | 12.3% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 22.0% | 20.5% |
| Subtile farger | 28.0% | 31.5% |
| Balansert mykhet | 34.0% | 28.8% |
| Tydelig fargepreg | 16.0% | 19.2% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 44.7% | 56.9% |
| Nøytrale toner | 21.1% | 24.6% |
| Mørke toner | 18.4% | 15.4% |
| Monokrom | 10.5% | 0.0% |
| Pastellfarger | 2.6% | 3.1% |
| Metalliske toner | 2.6% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 26.0% | 19.2% |
| Balansert | 52.0% | 47.9% |
| Klar og intens | 22.0% | 32.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 24.0% | 21.9% |
| Mild | 24.0% | 27.4% |
| Balansert | 12.0% | 11.0% |
| Sterk kontrast | 16.0% | 16.4% |
| Uttalelse | 24.0% | 23.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 10.0% | 6.9% |
| Mykt sammensatt palett | 4.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 8.2% |
| Sterk fargeharmoni | 40.0% | 28.8% |
| Samstemt palett | 46.0% | 56.2% |
Hvilke er de mest viste verkene til Rosa Bonheur, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Horse Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 400 |
| The Horse Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Weaning the Calves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Plowing in the Nivernais | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Going to Market | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Limier Briquet Hound | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| Highland Raid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Cattle at Rest on a Hillsid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Horse Fair (study) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheep by the Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er fordelingen av visninger for Rosa Bonheur per enhet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 5300 | 55.8% |
| telefoner | 3600 | 37.9% |
| nettbrett | 600 | 6.3% |
På hvilke språk blir Rosa Bonheur oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 1200 | 48.0% |
| French | 500 | 20.0% |
| English | 200 | 8.0% |
| Spanish | 200 | 8.0% |
| Italian | 200 | 8.0% |
| Slovak | 100 | 4.0% |
| Swedish | 100 | 4.0% |
Hvor mange konsultasjoner per dag for Rosa Bonheur, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 300 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 1000 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 100 |
| Thu 1 Oct | 400 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 300 |
| Sun 4 Oct | 600 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 200 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 200 |
| Fri 9 Oct | 300 |
| Sat 10 Oct | 1000 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct | 400 |
| Wed 14 Oct | 400 |
| Thu 15 Oct | 300 |
| Fri 16 Oct | 200 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 700 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 500 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 300 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 400 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 700 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 400 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 600 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 300 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 400 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 800 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 400 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 600 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 400 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 200 |
Om leserskaren til Rosa Bonheur
Hvilket verk av Rosa Bonheur blir vist oftest?
- The Horse Fair først, med 900 visninger og 12% av forespørsler. 10 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Rosa Bonheur på WikiOO.org?
- 9500 besøk de siste tolv månedene: 3700 til kunstnerprofilen, 5800 til verkene.
Hvilke enheter bruker leserne av Rosa Bonheur?
- De bruker enheter (56%), telefoner (38%) og nettbrett (6%); enheter utgjør 56% av oppslagene.
Hvilke verk av Rosa Bonheur samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Jordnære toner (Stemning) mottar 39% av besøkene for 0% av katalogen.