Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Samuel Bough på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Samuel Bough: statistikk i korthet
Children In The Stream - er det mest viste verket til Samuel Bough: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 14% av totalen. Ofte besøkt også: Pittenweem, Fife og Snowballing Outside Edinburgh University. Totalt antall visninger: 3300 (1900 kunstnersider, 1400 verk). Økning på 25% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Topp: Jul 2026 (2300 besøk). Enhetsfordeling: enheter (82%) og telefoner (18%). Observert preferanse: Uttalelse (Kontrast), 50% av besøkene for 36% av katalogen.
Topp 10 verk av Samuel Bough basert på visninger
Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av Samuel Bough som er mest søkt etter.
-
1
Children In The Stream -
200 visninger · 14.3%
-
2
Pittenweem, Fife
200 visninger · 14.3%
-
3
Snowballing Outside Edinburgh University, 1853
100 visninger · 7.1%
-
4
Dumbarton Rock from above Port Glasgow Looking North, 1878
100 visninger · 7.1%
-
5
East Lothian Landscape, 1874
100 visninger · 7.1%
-
6
A Gaggle of Geese, 1856
100 visninger · 7.1%
-
7
The Hayfield, Coming Storm
100 visninger · 7.1%
-
8
Cadzow Burn
100 visninger · 7.1%
-
9
The mail coach
100 visninger · 7.1%
-
10
Wetheral - View Of The River Eden Showing Wetheral
100 visninger · 7.1%
Hva er den månedlige leserandelen for Samuel Bough-posten?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 1000 | 1300 |
| Aug 2026 | 300 | 100 |
| Sep 2026 | 500 | 0 |
Hva er den månedlige leserskaren for verkene til Samuel Bough?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke kategorier av verk fra Samuel Bough velges av leserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.0% | 14.3% |
| Myk skygge | 28.0% | 14.3% |
| Mild lysstyrke | 40.0% | 50.0% |
| Lyssterk balanse | 24.0% | 21.4% |
| Lyssterk | 4.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 32.0% | 28.6% |
| Subtile farger | 42.0% | 42.9% |
| Balansert mykhet | 16.0% | 21.4% |
| Tydelig fargepreg | 10.0% | 7.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 45.5% | 50.0% |
| Nøytrale toner | 48.5% | 40.0% |
| Mørke toner | 6.1% | 10.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 30.0% | 35.7% |
| Balansert | 58.0% | 57.1% |
| Klar og intens | 12.0% | 7.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 2.0% | 0.0% |
| Mild | 20.0% | 28.6% |
| Balansert | 8.0% | 14.3% |
| Sterk kontrast | 34.0% | 7.1% |
| Uttalelse | 36.0% | 50.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 2.0% | 14.3% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 7.1% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 40.0% | 42.9% |
| Samstemt palett | 36.0% | 35.7% |
Hvordan er de mest viste verkene til Samuel Bough fordelt over året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edinburgh from Leith Roads | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snowballing Outside Edinbur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Off St Andrews | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Berwick-on-Tweed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dumbarton Rock from above P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Unloading the Catch, Newhav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edinburgh Castle from Princ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Royal Volunteer Review, 7 A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castle Ruins on a Cliff Edge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait with his Dog,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Blir Samuel Bough oppsøkt via telefon eller datamaskin?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2700 | 81.8% |
| telefoner | 600 | 18.2% |
Hvordan er leserne til Samuel Bough fordelt etter språk?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis de underliggende dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 400 | 66.7% |
| French | 200 | 33.3% |
Hva er det daglige lesertallet til Samuel Bough, inkludert prognose?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
Samuel Bough: ofte stilte spørsmål
Hva er det mest viste verket til Samuel Bough?
- Children In The Stream -: 200 besøk, 14% av forespørslene. Listen går opp til rangering 10.
Hva er leserskaren til Samuel Bough?
- 3300 besøk de siste tolv månedene (1900 artistprofiler, 1400 verk).
Blir Samuel Bough oftere oppsøkt via telefon eller datamaskin?
- Konsultasjoner er fordelt på enheter (82%) og telefoner (18%); enheter leder med 82%.
Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av Samuel Bough?
- Ja, Uttalelse (Kontrast): 50% av besøkene for 36% av katalogen.