Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Sidney Pike på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Sidney Pike: hva konsultasjonene viser
Verket til Sidney Pike som er mest etterspurt er The Golf Links, med 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 20% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Landscape with Cattle og Sheep in a Meadow. Kunstnerens side ble åpnet 800 ganger og verkene 900 ganger, totalt 1700 ganger. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 1300. Lesere velger Klar og intens (Fargeintensitet) i 90% av besøkene, mens det utgjør 59% av katalogen.
Sidney Pike: de 8 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Sidney Pike og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
The Golf Links, 1900
200 visninger · 20.0%
-
2
Landscape with Cattle
200 visninger · 20.0%
-
3
Sheep in a Meadow, 1895
100 visninger · 10.0%
-
4
The Priory and Constable's House, Christchurch, Dorset, 1894
100 visninger · 10.0%
-
5
The Golf Links, Littlehampton
100 visninger · 10.0%
-
6
Landscape with Cattle
100 visninger · 10.0%
-
7
Bournemouth, Dorset, 1895
100 visninger · 10.0%
-
8
In Search of Food
100 visninger · 10.0%
Når ble posten for Sidney Pike vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 700 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 100 |
Når blir verkene til Sidney Pike vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Sidney Pike?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 9.1% | 30.0% |
| Mild lysstyrke | 50.0% | 40.0% |
| Lyssterk balanse | 40.9% | 30.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 9.1% | 0.0% |
| Subtile farger | 22.7% | 10.0% |
| Balansert mykhet | 36.4% | 50.0% |
| Tydelig fargepreg | 31.8% | 40.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 40.0% | 30.0% |
| Mørke toner | 30.0% | 40.0% |
| Jordnær | 30.0% | 30.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 4.5% | 0.0% |
| Balansert | 36.4% | 10.0% |
| Klar og intens | 59.1% | 90.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 9.1% | 10.0% |
| Mild | 18.2% | 30.0% |
| Balansert | 18.2% | 30.0% |
| Sterk kontrast | 9.1% | 10.0% |
| Uttalelse | 45.5% | 20.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 4.5% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 4.5% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 31.8% | 10.0% |
| Samstemt palett | 59.1% | 90.0% |
Hvilke er de mest viste verkene til Sidney Pike, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hengistbury Head, Dorset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Middle Chine, Bournemouth,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hengistbury Head, Dorset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bournemouth, Dorset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christchurch Priory, Dorset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Middle Chine, Bournemouth,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Priory and Constable's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Golf Links | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen beside a River Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Golf Links | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir Sidney Pike oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange konsultasjoner per dag for Sidney Pike, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 2500 |
| Tue 3 Nov | 400 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 3600 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 600 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 4500 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 700 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 5200 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 800 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
Om leserskaren til Sidney Pike
Hvilket verk av Sidney Pike blir vist oftest?
- The Golf Links først, med 200 visninger og 20% av forespørsler. 8 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Sidney Pike på WikiOO.org?
- 1700 besøk de siste tolv månedene: 800 til kunstnerprofilen, 900 til verkene.
Hvilke verk av Sidney Pike samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Klar og intens (Fargeintensitet) mottar 90% av besøkene for 59% av katalogen.