Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Tamara De Lempicka på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Tamara De Lempicka: statistikk i korthet
Selvportrett i den grønne Bugatti er det mest viste verket til Tamara De Lempicka: 2200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 12% av totalen. Ofte besøkt også: in the Green Bugatti og La belle Rafaela. Totalt antall visninger: 18200 (4800 kunstnersider, 13400 verk). Økning på 58% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Topp: Jul 2026 (13100 besøk). Språk: German (29%), Russian (19%) og Spanish (13%). Land: Germany (40%), Sweden (17%) og Poland (10%). Enhetsfordeling: enheter (65%), telefoner (30%) og nettbrett (4%). Observert preferanse: Elegant (Stemning), 27% av besøkene for 0% av katalogen.
Topp 10 verk av Tamara De Lempicka basert på visninger
Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av Tamara De Lempicka som er mest søkt etter.
-
1
Selvportrett i den grønne Bugatti, 1925
2200 visninger · 11.8%
-
2
in the Green Bugatti
900 visninger · 4.8%
-
3
La belle Rafaela, 1927
700 visninger · 3.8%
-
4
Adam og Eva, 1932
500 visninger · 2.7%
-
5
Portrait of Suzy Solidor, 1933
500 visninger · 2.7%
-
6
Andromeda, 1927
500 visninger · 2.7%
-
7
La colombe
400 visninger · 2.2%
-
8
Portrait of Tadeusz de Lempicki (Portrait of the Artist's Husband), unfinished
400 visninger · 2.2%
-
9
Mother and Child
300 visninger · 1.6%
-
10
Madonna
300 visninger · 1.6%
Hva er den månedlige leserandelen for Tamara De Lempicka-posten?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 2000 | 11100 |
| Aug 2026 | 300 | 1600 |
| Sep 2026 | 2400 | 600 |
Hva er den månedlige leserskaren for verkene til Tamara De Lempicka?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke kategorier av verk fra Tamara De Lempicka velges av leserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende dataene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 50.0% | 56.9% |
| Elegant | 0.0% | 27.5% |
| Luksuriøs og overdådig | 50.0% | 15.7% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mysteriefylt | 50.0% | 54.8% |
| Kraftfullt | 50.0% | 16.7% |
| Lidenskapelig uttrykk | 0.0% | 11.9% |
| Romantisk og varm | 0.0% | 7.1% |
| Dramatisk | 0.0% | 4.8% |
| Ettertenksomt | 0.0% | 4.8% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 18.0% | 11.8% |
| Myk skygge | 30.0% | 17.7% |
| Mild lysstyrke | 26.0% | 49.5% |
| Lyssterk balanse | 18.0% | 18.8% |
| Lyssterk | 8.0% | 2.1% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 16.0% | 11.3% |
| Subtile farger | 18.0% | 19.4% |
| Balansert mykhet | 42.0% | 45.7% |
| Tydelig fargepreg | 24.0% | 23.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.5% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 53.5% | 60.9% |
| Mørke toner | 18.6% | 20.5% |
| Nøytrale toner | 18.6% | 15.9% |
| Monokrom | 2.3% | 2.0% |
| Pastellfarger | 7.0% | 0.7% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 20.0% | 11.8% |
| Balansert | 50.0% | 54.8% |
| Klar og intens | 30.0% | 33.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.0% | 2.7% |
| Mild | 4.0% | 0.5% |
| Balansert | 6.0% | 1.6% |
| Sterk kontrast | 24.0% | 11.8% |
| Uttalelse | 58.0% | 83.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 5.4% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 9.1% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 23.7% |
| Sterk fargeharmoni | 48.0% | 46.8% |
| Samstemt palett | 26.0% | 15.0% |
Hvordan er de mest viste verkene til Tamara De Lempicka fordelt over året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende dataene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Selvportrett i den grønne B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 300 | 0 |
| Portrett av Marjorie Ferry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Adam og Eva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| in the Green Bugatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 300 | 200 |
| La belle Rafaela | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mother and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Portrait of Evelyne P. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Saint Antoine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasant Girl with Pitcher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Blir Tamara De Lempicka oppsøkt via telefon eller datamaskin?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 11900 | 65.4% |
| telefoner | 5500 | 30.2% |
| nettbrett | 800 | 4.4% |
Hvordan er leserne til Tamara De Lempicka fordelt etter språk?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis de underliggende dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 1800 | 29.0% |
| Russian | 1200 | 19.4% |
| Spanish | 800 | 12.9% |
| Swedish | 800 | 12.9% |
| English | 700 | 11.3% |
| Dutch | 200 | 3.2% |
| Norwegian | 200 | 3.2% |
| Croatian | 100 | 1.6% |
| Japanese | 100 | 1.6% |
| Lithuanian | 100 | 1.6% |
Hva er det daglige lesertallet til Tamara De Lempicka, inkludert prognose?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 1000 |
| Sat 26 Sep | 400 |
| Sun 27 Sep | 300 |
| Mon 28 Sep | 500 |
| Tue 29 Sep | 500 |
| Wed 30 Sep | 200 |
| Thu 1 Oct | 1000 |
| Fri 2 Oct | 700 |
| Sat 3 Oct | 500 |
| Sun 4 Oct | 400 |
| Mon 5 Oct | 1100 |
| Tue 6 Oct | 800 |
| Wed 7 Oct | 1000 |
| Thu 8 Oct | 1600 |
| Fri 9 Oct | 1400 |
| Sat 10 Oct | 2200 |
| Sun 11 Oct | 1000 |
| Mon 12 Oct | 1100 |
| Tue 13 Oct | 500 |
| Wed 14 Oct | 1300 |
| Thu 15 Oct | 600 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 1700 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 1700 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 900 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 1500 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 1000 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 1400 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 1700 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 2000 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 2000 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 1100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 1700 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 1100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 1600 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 2000 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 2200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 2200 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 1200 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 1900 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 1300 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 1800 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 2200 |
Tamara De Lempicka: ofte stilte spørsmål
Hva er det mest viste verket til Tamara De Lempicka?
- Selvportrett i den grønne Bugatti: 2200 besøk, 12% av forespørslene. Listen går opp til rangering 10.
Hva er leserskaren til Tamara De Lempicka?
- 18200 besøk de siste tolv månedene (4800 artistprofiler, 13400 verk).
Blir Tamara De Lempicka oftere oppsøkt via telefon eller datamaskin?
- Konsultasjoner er fordelt på enheter (65%), telefoner (30%) og nettbrett (4%); enheter leder med 65%.
Hvilke språk brukes for å se på Tamara De Lempicka?
- German (29%), Russian (19%) og Spanish (13%); German leder med 29%.
Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av Tamara De Lempicka?
- Ja, Elegant (Stemning): 27% av besøkene for 0% av katalogen.