Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Thomas Whitcombe på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Thomas Whitcombe: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Thomas Whitcombe i WikiOO.org-databasen Hms 'blenheim': 400 visninger, noe som utgjør 15% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av Hms Diadem At Capture Of Good Hope - og Capture and Destruction of Four Spanish Frigates. Siden for Thomas Whitcombe ble vist 3300 ganger: 1100 ganger på artistprofilen og 2200 ganger på enkeltverkene. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 2500 besøk. Konsultasjon utføres på enheter (100%). Lesere konsulterer Mild (Kontrast) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 38% av besøkene mot 18% av verkene.
De 10 mest søkte verkene til Thomas Whitcombe
Verker av Thomas Whitcombe rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
Hms 'blenheim'
400 visninger · 15.4%
-
2
Hms Diadem At Capture Of Good Hope -
200 visninger · 7.7%
-
3
Capture and Destruction of Four Spanish Frigates
200 visninger · 7.7%
-
4
The Battle of Trafalgar, October 21st, 1805
100 visninger · 3.8%
-
5
The Ship 'ealing Grove'
100 visninger · 3.8%
-
6
The Battle of Cabareta Point, July 12th, 1801
100 visninger · 3.8%
-
7
Hms 'implacable' And 'centaur'
100 visninger · 3.8%
-
8
The Capture of La Clorinde, February 26th, 1814
100 visninger · 3.8%
-
9
The Capture of the Chesapeake, June 1st, 1813
100 visninger · 3.8%
-
10
The Indiaman 'britannia'
100 visninger · 3.8%
Hvor mange ganger blir profilen til Thomas Whitcombe vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 900 | 1600 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 400 |
Hvor ofte blir verkene til Thomas Whitcombe vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Thomas Whitcombe leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 10.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 22.0% | 30.8% |
| Mild lysstyrke | 26.0% | 46.2% |
| Lyssterk balanse | 34.0% | 15.4% |
| Lyssterk | 8.0% | 7.7% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 44.0% | 42.3% |
| Subtile farger | 32.0% | 19.2% |
| Balansert mykhet | 16.0% | 15.4% |
| Tydelig fargepreg | 8.0% | 23.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 59.5% | 30.4% |
| Jordnær | 35.1% | 47.8% |
| Mørke toner | 2.7% | 21.7% |
| Pastellfarger | 2.7% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 36.0% | 34.6% |
| Balansert | 48.0% | 38.5% |
| Klar og intens | 16.0% | 26.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.0% | 0.0% |
| Mild | 18.0% | 38.5% |
| Balansert | 6.0% | 3.9% |
| Sterk kontrast | 26.0% | 19.2% |
| Uttalelse | 44.0% | 38.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 20.0% | 3.9% |
| Mykt sammensatt palett | 2.0% | 3.9% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 19.2% |
| Sterk fargeharmoni | 36.0% | 46.2% |
| Samstemt palett | 30.0% | 26.9% |
Hvilke verk av Thomas Whitcombe blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View of Cape Town, Table Ba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'blenheim' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| The Ship 'ealing Grove' - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Commencement of the Battle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'implacable' And 'centa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ship 'ealing Grove' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle Of The Saints | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Destruction by Night of the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The merchantman 'Blenheim o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lord howe's victory, 1st ju… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter brukes for å se på Thomas Whitcombe?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3300 | 100.0% |
På hvilke språk blir Thomas Whitcombe oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 100 | 100.0% |
Hvor mange konsultasjoner av Thomas Whitcombe er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 100 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 100 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om leserskaren til Thomas Whitcombe
Hvilke verk av Thomas Whitcombe blir mest sett på?
- Hms 'blenheim', med 400 visninger (15% av alle visninger for Thomas Whitcombe). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ganger blir Thomas Whitcombe søkt etter på WikiOO.org?
- 3300 ganger i løpet av tolv måneder: 1100 på kunstnerprofilen og 2200 på verkene.
På hvilke enheter blir Thomas Whitcombe søkt etter?
- Thomas Whitcombe blir vist på enheter (100%); enheter står for 100% av visningene.
Hvilken type verk av Thomas Whitcombe foretrekker leserne?
- Mild (Kontrast): 38% av besøkene, mot 18% av katalogen.