Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Von Luerzer på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Von Luerzer: statistikk i korthet
Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Black Rock, (painting) er det mest viste verket til Von Luerzer: 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 12% av totalen. Ofte besøkt også: Lake Chelan, (painting) og Lions, (painting). Totalt antall visninger: 3400 (400 kunstnersider, 3000 verk). Økning på 100% mellom Sep 2026 og Oct 2026. Topp: Jul 2026 (3100 besøk). Enhetsfordeling: enheter (91%) og telefoner (9%). Observert preferanse: Mild lysstyrke (Lysstyrke), 59% av besøkene for 45% av katalogen.
Topp 10 verk av Von Luerzer basert på visninger
Rangeringen teller antall søk på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rangering 1 er det verket av Von Luerzer som er mest søkt etter.
-
1
Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Black Rock, (painting)
400 visninger · 12.5%
-
2
Lake Chelan, (painting)
300 visninger · 9.4%
-
3
Lions, (painting), 1906
200 visninger · 6.2%
-
4
Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho St. Joe River, (painting)
200 visninger · 6.2%
-
5
Redwood Forest Fallen Monarch , (painting), 1904
200 visninger · 6.2%
-
6
Redwood Forest Two Sentinels , (painting), 1904
200 visninger · 6.2%
-
7
South Dakota Badlands, (painting), 1900
200 visninger · 6.2%
-
8
Caliverus Grove, (painting), 1905
200 visninger · 6.2%
-
9
Waterfall, (painting), 1900
200 visninger · 6.2%
-
10
Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Moonrise Over Lead Colored Coeur d'Alene River, (painting)
200 visninger · 6.2%
Hva er den månedlige leserandelen for Von Luerzer-posten?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 2800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Oct 2026 | 100 | 100 |
Hva er den månedlige leserskaren for verkene til Von Luerzer?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke kategorier av verk fra Von Luerzer velges av leserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis de underliggende dataene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.8% | 3.1% |
| Myk skygge | 40.5% | 21.9% |
| Mild lysstyrke | 45.2% | 59.4% |
| Lyssterk balanse | 9.5% | 15.6% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 97.6% | 100.0% |
| Subtile farger | 2.4% | 0.0% |
| Balansert mykhet | 0.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 100.0% | 100.0% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 9.5% | 18.8% |
| Balansert | 11.9% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 35.7% | 46.9% |
| Uttalelse | 42.9% | 34.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.8% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 35.7% | 40.6% |
| Sterk fargeharmoni | 50.0% | 50.0% |
| Samstemt palett | 9.5% | 9.4% |
Hvordan er de mest viste verkene til Von Luerzer fordelt over året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis de underliggende dataene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Panorama of Lake Coeur d'Al… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Cabinet Gorge, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn Woods, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wood Scene with Elk in Fore… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| (Rocky Creek and Observatio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monolith, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfall, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Santa Cruz Rocks, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caliverus Grove, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Santa Cruz Cliffs, (paintin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Blir Von Luerzer oppsøkt via telefon eller datamaskin?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis de underliggende dataene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3100 | 91.2% |
| telefoner | 300 | 8.8% |
Hvordan er leserne til Von Luerzer fordelt etter språk?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis de underliggende dataene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hva er det daglige lesertallet til Von Luerzer, inkludert prognose?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis de underliggende dataene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 200 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
Von Luerzer: ofte stilte spørsmål
Hva er det mest viste verket til Von Luerzer?
- Panorama of Lake Coeur d'Alene, Idaho Black Rock, (painting): 400 besøk, 12% av forespørslene. Listen går opp til rangering 10.
Hva er leserskaren til Von Luerzer?
- 3400 besøk de siste tolv månedene (400 artistprofiler, 3000 verk).
Blir Von Luerzer oftere oppsøkt via telefon eller datamaskin?
- Konsultasjoner er fordelt på enheter (91%) og telefoner (9%); enheter leder med 91%.
Foretrekker leserne en bestemt kategori av verk av Von Luerzer?
- Ja, Mild lysstyrke (Lysstyrke): 59% av besøkene for 45% av katalogen.