Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Walter Kershaw på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Walter Kershaw: hva konsultasjonene viser
Verket til Walter Kershaw som er mest etterspurt er Trafford Park Mural, med 900 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 47% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Ready Steady Go og Nude in a Polythene Interior. Kunstnerens side ble åpnet 2300 ganger og verkene 700 ganger, totalt 3000 ganger. Sep 2026 er måneden med flest forespørsler: 2500. Lesere konsulterer oversikten på telefoner (43%), enheter (37%) og nettbrett (20%). Lesere velger Balansert mykhet (Fargemetning) i 63% av besøkene, mens det utgjør 33% av katalogen.
Walter Kershaw: de 6 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Walter Kershaw og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
Når ble posten for Walter Kershaw vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 2300 | 200 |
Når blir verkene til Walter Kershaw vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Walter Kershaw?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 16.7% | 10.5% |
| Myk skygge | 16.7% | 15.8% |
| Mild lysstyrke | 33.3% | 21.1% |
| Lyssterk balanse | 33.3% | 52.6% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 16.7% | 5.3% |
| Subtile farger | 50.0% | 31.6% |
| Balansert mykhet | 33.3% | 63.2% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 16.7% | 5.3% |
| Balansert | 83.3% | 94.7% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 33.3% | 57.9% |
| Balansert | 16.7% | 15.8% |
| Sterk kontrast | 0.0% | 0.0% |
| Uttalelse | 50.0% | 26.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 100.0% | 100.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 0.0% | 0.0% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hvilke er de mest viste verkene til Walter Kershaw, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape with Windmills ne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ready Steady Go | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Highway Chile, M62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Nude in a Polythene Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scrum Half and Prop Forward | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Trafford Park Mural | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
Hvordan er fordelingen av visninger for Walter Kershaw per enhet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| telefoner | 1300 | 43.3% |
| enheter | 1100 | 36.7% |
| nettbrett | 600 | 20.0% |
På hvilke språk blir Walter Kershaw oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 500 | 100.0% |
Hvor mange konsultasjoner per dag for Walter Kershaw, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
Om leserskaren til Walter Kershaw
Hvilket verk av Walter Kershaw blir vist oftest?
- Trafford Park Mural først, med 900 visninger og 47% av forespørsler. 6 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Walter Kershaw på WikiOO.org?
- 3000 besøk de siste tolv månedene: 2300 til kunstnerprofilen, 700 til verkene.
Hvilke enheter bruker leserne av Walter Kershaw?
- De bruker telefoner (43%), enheter (37%) og nettbrett (20%); telefoner utgjør 43% av oppslagene.
Hvilke verk av Walter Kershaw samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Balansert mykhet (Fargemetning) mottar 63% av besøkene for 33% av katalogen.