Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Yves Saint Laurent på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Yves Saint Laurent: leseroversikt
I løpet av de siste tolv månedene var det mest viste verket til Yves Saint Laurent i WikiOO.org-databasen Black skirt suit: 200 visninger, noe som utgjør 14% av alle oppslag på kunstneren. Etterfølges av “Artemise” Dress for a Short Evening Ensemble og Tailored jacket, Yves Saint Laurent Vintage. Siden for Yves Saint Laurent ble vist 2400 ganger: 1100 ganger på artistprofilen og 1300 ganger på enkeltverkene. Antall henvendelser økte med 700% fra Aug 2026 til Sep 2026. Måneden med flest visninger var Jul 2026, med 1500 besøk. Lesere konsulterer Pastellfarger (Fargepalett) mer enn det andelen i katalogen tilsier: 70% av besøkene mot 45% av verkene.
De 10 mest søkte verkene til Yves Saint Laurent
Verker av Yves Saint Laurent rangert etter antall forespørsler på WikiOO.org i løpet av de siste tolv månedene, med de mest etterspurte først.
-
1
Black skirt suit, 1980
200 visninger · 14.3%
-
2
“Artemise” Dress for a Short Evening Ensemble
200 visninger · 14.3%
-
3
Tailored jacket, Yves Saint Laurent Vintage
200 visninger · 14.3%
-
4
Evening dress of bright pink and lemon yellow silk crepe, 1972
100 visninger · 7.1%
-
5
Cocktail Dress and Cape
100 visninger · 7.1%
-
6
Day time dress, Yves Saint Laurent Vintage
100 visninger · 7.1%
-
7
Safari shirt jacket, Yves Saint Laurent Vintage
100 visninger · 7.1%
-
8
Pantsuit, Yves Saint Laurent Vintage
100 visninger · 7.1%
-
9
Safari jacket, Yves Saint Laurent Vintage
100 visninger · 7.1%
-
10
Evening dress of black organza with all-over embroidery, 1971
100 visninger · 7.1%
Hvor mange ganger blir profilen til Yves Saint Laurent vist hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 800 | 0 |
Hvor ofte blir verkene til Yves Saint Laurent vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke typer verk av Yves Saint Laurent leserne ser på?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Romantisk og varm | 75.0% | 100.0% |
| Rolig | 8.3% | 0.0% |
| Ettertenksomt | 8.3% | 0.0% |
| Fredfull | 8.3% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 27.0% | 7.1% |
| Myk skygge | 5.4% | 21.4% |
| Mild lysstyrke | 2.7% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 2.7% | 0.0% |
| Lyssterk | 62.2% | 71.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 100.0% | 100.0% |
| Subtile farger | 0.0% | 0.0% |
| Balansert mykhet | 0.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Pastellfarger | 44.8% | 70.0% |
| Nøytrale toner | 41.4% | 30.0% |
| Jordnær | 13.8% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 97.3% | 92.9% |
| Balansert | 2.7% | 7.1% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.2% | 14.3% |
| Mild | 24.3% | 21.4% |
| Balansert | 2.7% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 5.4% | 7.1% |
| Uttalelse | 51.3% | 57.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 18.9% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 21.6% | 21.4% |
| Balansert harmoni | 8.1% | 21.4% |
| Sterk fargeharmoni | 29.7% | 28.6% |
| Samstemt palett | 21.6% | 28.6% |
Hvilke verk av Yves Saint Laurent blir mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Safari Look, Yves Saint Lau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dagtid ensemble, Yves Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Silkdress from the fashion… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| “Artemise” Dress for a Shor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| “Escale” Summer Dress Suit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening coat of black machi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening dress of black orga… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening dress of bright pin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (DD26QR) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cocktaildress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir Yves Saint Laurent oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 400 | 30.8% |
| Italian | 300 | 23.1% |
| Estonian | 200 | 15.4% |
| English | 100 | 7.7% |
| Croatian | 100 | 7.7% |
| Japanese | 100 | 7.7% |
| Turkish | 100 | 7.7% |
Hvor mange konsultasjoner av Yves Saint Laurent er det per dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 200 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 200 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 300 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 400 |
Spørsmål om leserskaren til Yves Saint Laurent
Hvilke verk av Yves Saint Laurent blir mest sett på?
- Black skirt suit, med 200 visninger (14% av alle visninger for Yves Saint Laurent). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ganger blir Yves Saint Laurent søkt etter på WikiOO.org?
- 2400 ganger i løpet av tolv måneder: 1100 på kunstnerprofilen og 1300 på verkene.
Hvilken type verk av Yves Saint Laurent foretrekker leserne?
- Pastellfarger (Fargepalett): 70% av besøkene, mot 45% av katalogen.