Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Zdzisław Stanek på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Zdzisław Stanek: hva konsultasjonene viser
Verket til Zdzisław Stanek som er mest etterspurt er Lightforms IV (Beach), med 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 25% av alle visninger. Etterfølges i rangeringen av Lightforms of Stone X og Lightforms. Kunstnerens side ble åpnet 200 ganger og verkene 700 ganger, totalt 900 ganger. Jul 2026 er måneden med flest forespørsler: 900. Lesere velger Subtile farger (Fargemetning) i 50% av besøkene, mens det utgjør 17% av katalogen.
Zdzisław Stanek: de 7 mest viste verkene
Hver oppføring viser et verk av Zdzisław Stanek og dens rangering basert på antall visninger på WikiOO.org de siste tolv månedene.
-
1
Lightforms IV (Beach), 1967
200 visninger · 25.0%
-
2
Lightforms of Stone X, 1970
100 visninger · 12.5%
-
3
Lightforms, 1958
100 visninger · 12.5%
-
4
Part of the Painting-form V, 1979
100 visninger · 12.5%
-
5
Lightrees IV, 1965
100 visninger · 12.5%
-
6
This is What We Want, 1955
100 visninger · 12.5%
-
7
Lightforms I, 1978
100 visninger · 12.5%
Når ble posten for Zdzisław Stanek vist?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Tallene i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Når blir verkene til Zdzisław Stanek vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger leserne blant verkene til Zdzisław Stanek?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Tallene i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mystisk | 28.6% | 33.3% |
| Nostalgi preget | 14.3% | 33.3% |
| Seren | 14.3% | 33.3% |
| Kraftfull | 14.3% | 0.0% |
| Dramatisk intensitet | 14.3% | 0.0% |
| Naturlig inspirert | 14.3% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mysteriefylt | 57.1% | 33.3% |
| Fredfull | 28.6% | 33.3% |
| Ettertenksomt | 14.3% | 33.3% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 26.1% | 25.0% |
| Myk skygge | 34.8% | 37.5% |
| Mild lysstyrke | 26.1% | 37.5% |
| Lyssterk balanse | 13.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 39.1% | 12.5% |
| Subtile farger | 17.4% | 50.0% |
| Balansert mykhet | 13.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 30.4% | 37.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 45.0% | 57.1% |
| Mørke toner | 40.0% | 42.9% |
| Nøytrale toner | 15.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 30.4% | 25.0% |
| Balansert | 52.2% | 62.5% |
| Klar og intens | 17.4% | 12.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.3% | 12.5% |
| Mild | 30.4% | 25.0% |
| Balansert | 8.7% | 25.0% |
| Sterk kontrast | 30.4% | 37.5% |
| Uttalelse | 26.1% | 0.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 13.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 34.8% | 25.0% |
| Samstemt palett | 52.2% | 75.0% |
Hvilke er de mest viste verkene til Zdzisław Stanek, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Tallene i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Composition I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paintingform | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lightnude II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lightforms of Stone X | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Part of the Painting-form V | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Part of the Paintingform | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LIght-Form IV (From the ser… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lightforms I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| This is What We Want | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Light-Form III (From the se… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk blir Zdzisław Stanek oppsøkt?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange konsultasjoner per dag for Zdzisław Stanek, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Tallene i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
Om leserskaren til Zdzisław Stanek
Hvilket verk av Zdzisław Stanek blir vist oftest?
- Lightforms IV (Beach) først, med 200 visninger og 25% av forespørsler. 7 verk er rangert over.
Hvor stor er leserskaren til Zdzisław Stanek på WikiOO.org?
- 900 besøk de siste tolv månedene: 200 til kunstnerprofilen, 700 til verkene.
Hvilke verk av Zdzisław Stanek samsvarer med lesernes utvalg?
- Verker beskrevet som Subtile farger (Fargemetning) mottar 50% av besøkene for 17% av katalogen.