Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Arthur Hacker de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Arthur Hacker: ce indică consultările
Cea mai consultată operă a lui Arthur Hacker este Figure walking on the shore, Lake Como, Italy, cu 1.000 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 22% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de A Morning Walk și Fisherman's Wife. Pagina artistului a fost deschisă de 700 ori, iar paginile lucrărilor de 4.100 ori, în total 4.800 vizite. Între Aug 2026 și Sep 2026, numărul de vizualizări a crescut cu 567%. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 2.000. Cititorii consultă înregistrările pe dispozitive de navigare (71%), telefoane mobile (27%) și tablete (2%). Cititorii selectează Contrast accentuat (Contrast) în 30% din vizite, unde acesta reprezintă 8% din catalog.
Arthur Hacker: cele 10 lucrări consultate cel mai des
Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui Arthur Hacker și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.
-
1
Figure walking on the shore, Lake Como, Italy
1.000 vizualizări · 21,7%
-
2
A Morning Walk, 1902
500 vizualizări · 10,9%
-
3
Fisherman's Wife, 1885
500 vizualizări · 10,9%
-
4
John Kitson, Last Chairman of the Torquay Local Board
300 vizualizări · 6,5%
-
5
A Heavy Burden
300 vizualizări · 6,5%
-
6
King Charles' Day
200 vizualizări · 4,3%
-
7
Flare and Flutter: Piccadilly Circus at Night, 1912
100 vizualizări · 2,2%
-
8
The Temptation of Sir Percival, 1894
100 vizualizări · 2,2%
-
9
Musicienne du Silence, 1900
100 vizualizări · 2,2%
-
10
Portrait Of Artist's Sister-in-Law, 1882
100 vizualizări · 2,2%
Când a fost consultat dosarul lui Arthur Hacker?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 200 | 300 |
| Iul 2026 | 200 | 1.800 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 200 | 1.800 |
Când sunt consultate operele lui Arthur Hacker?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre operele lui Arthur Hacker?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 32,0% | 19,6% |
| Umbră difuză | 30,0% | 32,6% |
| Lumină moderată | 30,0% | 23,9% |
| Echilibru luminos | 8,0% | 2,2% |
| Luminos | 0,0% | 21,7% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 28,0% | 17,4% |
| Culori discrete | 16,0% | 23,9% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 40,0% | 34,8% |
| Culori clar saturate | 16,0% | 23,9% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 60,9% | 33,3% |
| Nuanțe închise | 26,1% | 30,9% |
| Culori neutre | 8,7% | 26,2% |
| Monocrom | 4,3% | 9,5% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 34,0% | 19,6% |
| Echilibrat | 42,0% | 39,1% |
| Vibrant | 24,0% | 41,3% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 10,0% | 13,0% |
| Nuanțe blânde | 20,0% | 39,1% |
| Echilibrat | 12,0% | 2,2% |
| Contrast accentuat | 8,0% | 30,4% |
| Contrast maxim | 50,0% | 15,2% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 4,0% | 4,3% |
| Paletă de culori delicate mixate | 10,0% | 10,9% |
| Armonie echilibrată | 14,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 38,0% | 58,7% |
| Paletă unitară | 34,0% | 26,1% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Arthur Hacker, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Morning Walk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| A Daughter of Judah | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Westminster Abbey at night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Innocence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs R. E. Moare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flare and Flutter: Piccadil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Temptation of Sir Perci… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait Of Artist's Sister… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Milking Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția vizualizărilor pentru Arthur Hacker pe dispozitive?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Cifrele într-un tabel
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 3.400 | 70,8% |
| telefoane mobile | 1.300 | 27,1% |
| tablete | 100 | 2,1% |
În ce limbi este consultat Arthur Hacker?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cifrele într-un tabel
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Japoneză | 800 | 80,0% |
| Engleză | 200 | 20,0% |
Câte consultări pe zi are Arthur Hacker, și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Vin 25 Sep | 400 |
| Sâm 26 Sep | 700 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 200 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 300 |
| Vin 9 Oct | 200 |
| Sâm 10 Oct | 500 |
| Dum 11 Oct | 100 |
| Lun 12 Oct | 400 |
| Mar 13 Oct | 200 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 300 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 600 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 100 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 200 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 200 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 200 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 300 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 700 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 100 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 200 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 200 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 200 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 300 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 700 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 100 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 200 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 200 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 200 |
Despre publicul lui Arthur Hacker
Care este lucrarea Arthur Hacker consultată cel mai des?
- Figure walking on the shore, Lake Como, Italy în primul loc, cu 1.000 vizualizări și 22% din consultări. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Arthur Hacker pe WikiOO.org?
- 4.800 vizite în ultimele douăsprezece luni: 700 la pagina artistului, 4.100 la opere.
Ce dispozitive folosesc cititorii lui Arthur Hacker?
- Aceștia folosesc dispozitive de navigare (71%), telefoane mobile (27%) și tablete (2%); dispozitive de navigare reprezintă 71% din consultări.
Ce opere ale lui Arthur Hacker se potrivesc cu selecția cititorilor?
- Lucrurile descrise ca Contrast accentuat (Contrast) primesc 30% din vizitele pentru 8% din catalog.