Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Benjamin Hold de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Benjamin Hold: ce indică consultările
Cea mai consultată operă a lui Benjamin Hold este Still Life, cu 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 33% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de A Boy Fishing in a Wooded River Landscape și Saw Mill at Cawthorne, South Yorkshire. Pagina artistului a fost deschisă de 700 ori, iar paginile lucrărilor de 600 ori, în total 1.300 vizite. Între Sep 2026 și Oct 2026, numărul de vizualizări a scăzut cu 50%. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 800. Cititorii selectează Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare) în 56% din vizite, unde acesta reprezintă 27% din catalog.
Benjamin Hold: cele 6 lucrări consultate cel mai des
Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui Benjamin Hold și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.
-
1
Still Life, 1896
300 vizualizări · 33,3%
-
2
A Boy Fishing in a Wooded River Landscape
200 vizualizări · 22,2%
-
3
Saw Mill at Cawthorne, South Yorkshire, 1898
100 vizualizări · 11,1%
-
4
Landscape of Cawthorne Village, South Yorkshire
100 vizualizări · 11,1%
-
5
Fishing in the Highlands
100 vizualizări · 11,1%
-
6
Canon Hall Park River Landscape, South Yorkshire
100 vizualizări · 11,1%
Când a fost consultat dosarul lui Benjamin Hold?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 500 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 100 |
Când sunt consultate operele lui Benjamin Hold?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre operele lui Benjamin Hold?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 18,2% | 33,3% |
| Umbră difuză | 9,1% | 22,2% |
| Lumină moderată | 72,7% | 44,4% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 9,1% | 0,0% |
| Culori discrete | 63,6% | 44,4% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 27,3% | 55,6% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 18,2% | 11,1% |
| Echilibrat | 81,8% | 88,9% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 0,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 9,1% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 18,2% | 33,3% |
| Contrast maxim | 72,7% | 66,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 18,2% | 11,1% |
| Unitate cromatică puternică | 54,5% | 55,6% |
| Paletă unitară | 27,3% | 33,3% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Benjamin Hold, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cumberland Moor and Grouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fish on a Grassy Riverbank | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Saw Mill at Cawthorne, Sout… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Saw Mill at Cawthor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canon Hall Park River Lands… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing in the Highlands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Boy Fishing in a Wooded R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Canon Hall Park River Meado… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape of Cawthorne Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat Benjamin Hold?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte consultări pe zi are Benjamin Hold, și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 100 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 100 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre publicul lui Benjamin Hold
Care este lucrarea Benjamin Hold consultată cel mai des?
- Still Life în primul loc, cu 300 vizualizări și 33% din consultări. 6 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Benjamin Hold pe WikiOO.org?
- 1.300 vizite în ultimele douăsprezece luni: 700 la pagina artistului, 600 la opere.
Ce opere ale lui Benjamin Hold se potrivesc cu selecția cititorilor?
- Lucrurile descrise ca Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare) primesc 56% din vizitele pentru 27% din catalog.