Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui George Condo de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
George Condo: ce indică consultările
Cea mai consultată operă a lui George Condo este Night Rider, cu 1.700 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 24% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de Conspiracy și Multi Colored Farmer. Pagina artistului a fost deschisă de 2.200 ori, iar paginile lucrărilor de 3.500 ori, în total 5.700 vizite. Între Sep 2026 și Oct 2026, numărul de vizualizări a scăzut cu 42%. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 1.900. Cititorii consultă înregistrările pe dispozitive de navigare (53%) și telefoane mobile (47%). Cititorii selectează Armonie echilibrată (Armonie cromatică) în 52% din vizite, unde acesta reprezintă 21% din catalog.
George Condo: cele 10 lucrări consultate cel mai des
Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui George Condo și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.
-
1
Night Rider
1.700 vizualizări · 23,9%
-
2
Conspiracy
1.500 vizualizări · 21,1%
-
3
Multi Colored Farmer
1.100 vizualizări · 15,5%
-
4
Jesus on the Cross
700 vizualizări · 9,9%
-
5
Study for Blue Female Composition, 2006
300 vizualizări · 4,2%
-
6
Monolithic Head
200 vizualizări · 2,8%
-
7
Pierrot Lunaire (Comic Strip Painting)
200 vizualizări · 2,8%
-
8
The Young Executive, 2003
200 vizualizări · 2,8%
-
9
Nude on Purple
200 vizualizări · 2,8%
-
10
Barney
200 vizualizări · 2,8%
Când a fost consultat dosarul lui George Condo?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 700 | 1.200 |
| Aug 2026 | 700 | 1.200 |
| Sep 2026 | 500 | 700 |
| Oct 2026 | 300 | 400 |
Când sunt consultate operele lui George Condo?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre operele lui George Condo?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 10,3% | 23,9% |
| Umbră difuză | 31,0% | 56,3% |
| Lumină moderată | 13,8% | 2,8% |
| Echilibru luminos | 27,6% | 8,5% |
| Luminos | 17,2% | 8,5% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 48,3% | 39,4% |
| Culori discrete | 13,8% | 5,6% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 17,2% | 29,6% |
| Culori clar saturate | 20,7% | 25,4% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 32,0% | 53,7% |
| Culori neutre | 48,0% | 19,4% |
| Nuanțe închise | 16,0% | 25,4% |
| Culori pastelate | 4,0% | 1,5% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 44,8% | 39,4% |
| Echilibrat | 34,5% | 46,5% |
| Vibrant | 20,7% | 14,1% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 13,8% | 4,2% |
| Nuanțe blânde | 24,1% | 47,9% |
| Echilibrat | 3,5% | 15,5% |
| Contrast accentuat | 20,7% | 8,5% |
| Contrast maxim | 37,9% | 23,9% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 31,0% | 23,9% |
| Paletă de culori delicate mixate | 3,5% | 2,8% |
| Armonie echilibrată | 20,7% | 52,1% |
| Unitate cromatică puternică | 17,2% | 4,2% |
| Paletă unitară | 27,6% | 16,9% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui George Condo, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conspiracy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 700 | 0 |
| Rush Hour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Night Rider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 900 | 0 | 0 |
| Diaries of Milan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude on Purple | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monolithic Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Colored Dream Objects | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for The Jester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Study for Blue Female Compo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
Care este distribuția vizualizărilor pentru George Condo pe dispozitive?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Cifrele într-un tabel
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 3.000 | 52,6% |
| telefoane mobile | 2.700 | 47,4% |
În ce limbi este consultat George Condo?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cifrele într-un tabel
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Portugheză | 300 | 42,9% |
| Spaniolă | 200 | 28,6% |
| Italiană | 100 | 14,3% |
| Suedeză | 100 | 14,3% |
Câte consultări pe zi are George Condo, și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 100 |
| Mar 20 Oct | 100 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 100 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 100 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 300 |
| Dum 1 Noi | 300 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 300 |
| Vin 6 Noi | 200 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 300 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 400 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 400 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 200 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 400 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 500 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 500 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 200 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 400 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 600 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 600 |
| Vin 27 Noi (previzualizare) | 300 |
Despre publicul lui George Condo
Care este lucrarea George Condo consultată cel mai des?
- Night Rider în primul loc, cu 1.700 vizualizări și 24% din consultări. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui George Condo pe WikiOO.org?
- 5.700 vizite în ultimele douăsprezece luni: 2.200 la pagina artistului, 3.500 la opere.
Ce dispozitive folosesc cititorii lui George Condo?
- Aceștia folosesc dispozitive de navigare (53%) și telefoane mobile (47%); dispozitive de navigare reprezintă 53% din consultări.
Ce opere ale lui George Condo se potrivesc cu selecția cititorilor?
- Lucrurile descrise ca Armonie echilibrată (Armonie cromatică) primesc 52% din vizitele pentru 21% din catalog.