Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Paul Baum de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Paul Baum: rezumat audiență
În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui Paul Baum din baza de date WikiOO.org a fost After The Rain: 400 vizualizări, reprezentând 29% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach și Sint Anna Ter Muiden. Pagina lui Paul Baum a fost consultată de 1.500 ori: 300 de ori pe profilul artistului și 1.200 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 1.200 vizite. Cititorii consultă Nuanțe blânde (Contrast) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 50% din vizite față de 30% din lucrări.
Cele 8 cele mai consultate opere ale lui Paul Baum
Lucrările lui Paul Baum clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.
-
1
After The Rain
400 vizualizări · 28,6%
-
2
Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach
200 vizualizări · 14,3%
-
3
Sint Anna Ter Muiden
200 vizualizări · 14,3%
-
4
House In Flanders
200 vizualizări · 14,3%
-
5
View On Sluis In The Morninglight
100 vizualizări · 7,1%
-
6
The First Signed Baume ^ Mercier
100 vizualizări · 7,1%
-
7
The Windmill In 't Kalf, Knokke
100 vizualizări · 7,1%
-
8
Constantinople
100 vizualizări · 7,1%
De câte ori este consultat profilul lui Paul Baum în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Tabel de date
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 100 |
Cât de des sunt consultate operele lui Paul Baum?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări ale lui Paul Baum consultă cititorii?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Tabel de date
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 3,7% | 7,1% |
| Umbră difuză | 18,5% | 28,6% |
| Lumină moderată | 40,7% | 50,0% |
| Echilibru luminos | 29,6% | 14,3% |
| Luminos | 7,4% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 29,6% | 35,7% |
| Culori discrete | 22,2% | 14,3% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 40,7% | 50,0% |
| Culori clar saturate | 7,4% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 62,5% | 61,5% |
| Nuanțe pământii | 25,0% | 30,8% |
| Nuanțe închise | 8,3% | 0,0% |
| Monocrom | 4,2% | 7,7% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 29,6% | 35,7% |
| Echilibrat | 66,7% | 64,3% |
| Vibrant | 3,7% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 22,2% | 14,3% |
| Nuanțe blânde | 29,6% | 50,0% |
| Echilibrat | 11,1% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 7,4% | 0,0% |
| Contrast maxim | 29,6% | 35,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 25,9% | 35,7% |
| Paletă de culori delicate mixate | 11,1% | 14,3% |
| Armonie echilibrată | 0,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 25,9% | 7,1% |
| Paletă unitară | 37,0% | 42,9% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Paul Baum, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Tabel de date
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vorfruhlingsweg Nach Nieder… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch River Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Six Original Pen-and-ink Dr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farms In Flanders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Herbstlandschaft Bei Knokke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After The Rain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Figur Unter Baum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Constantinople | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Walk In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landschaft Am Fluss Vor Gent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat Paul Baum?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizualizări are Paul Baum pe zi și care este nivelul estimat?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Tabel de date
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 12 Oct | 100 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 100 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări privind audiența lui Paul Baum
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Paul Baum?
- After The Rain, cu 400 vizualizări (29% din totalul consultărilor pentru Paul Baum). Clasamentul de mai sus include 8 lucrări.
De câte ori este consultat Paul Baum pe WikiOO.org?
- 1.500 de ori în ultimele douăsprezece luni: 300 pe pagina artistului și 1.200 pe paginile lucrărilor.
Ce fel de lucrări ale lui Paul Baum preferă cititorii?
- Nuanțe blânde (Contrast): 50% din vizite, față de 30% din catalog.