Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Thomas Blinks de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Thomas Blinks: ce indică consultările
Cea mai consultată operă a lui Thomas Blinks este Over the fence, cu 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 20% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de In the field, shooting și Little Bay Mare With Docked Tail Eating Hay With Three Dogs At Her Feet. Pagina artistului a fost deschisă de 100 ori, iar paginile lucrărilor de 1.000 ori, în total 1.100 vizite. Între Aug 2026 și Sep 2026, numărul de vizualizări a crescut cu 100%. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 800. Cititorii selectează Echilibru luminos (Luminanță) în 60% din vizite, unde acesta reprezintă 33% din catalog.
Thomas Blinks: cele 8 lucrări consultate cel mai des
Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui Thomas Blinks și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.
-
1
Over the fence
200 vizualizări · 20,0%
-
2
In the field, shooting
200 vizualizări · 20,0%
-
3
Little Bay Mare With Docked Tail Eating Hay With Three Dogs At Her Feet
100 vizualizări · 10,0%
-
4
Two pointers in a landscape
100 vizualizări · 10,0%
-
5
Over the hedge
100 vizualizări · 10,0%
-
6
In full cry
100 vizualizări · 10,0%
-
7
Huntsmen And Hounds In A Wooded Landscape
100 vizualizări · 10,0%
-
8
Stag At Bay On A Rocky Shore
100 vizualizări · 10,0%
Când a fost consultat dosarul lui Thomas Blinks?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 0 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Când sunt consultate operele lui Thomas Blinks?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre operele lui Thomas Blinks?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 6,7% | 10,0% |
| Umbră difuză | 26,7% | 10,0% |
| Lumină moderată | 33,3% | 20,0% |
| Echilibru luminos | 33,3% | 60,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 6,7% | 10,0% |
| Culori discrete | 6,7% | 10,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 33,3% | 30,0% |
| Culori clar saturate | 46,7% | 40,0% |
| Culoare intensă | 6,7% | 10,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 42,9% | 66,7% |
| Nuanțe închise | 42,9% | 11,1% |
| Culori neutre | 14,3% | 22,2% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 6,7% | 10,0% |
| Echilibrat | 40,0% | 30,0% |
| Vibrant | 53,3% | 60,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 46,7% | 30,0% |
| Echilibrat | 13,3% | 10,0% |
| Contrast accentuat | 13,3% | 20,0% |
| Contrast maxim | 26,7% | 40,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 6,7% | 10,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 0,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 26,7% | 50,0% |
| Paletă unitară | 66,7% | 40,0% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Thomas Blinks, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pointers In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Bay Mare With Docked… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| After A Days' Sport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Setters In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Pointers in a Landsca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In full cry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Startled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two pointers in a landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Stag At Bay On A Rocky Shore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Over the hedge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat Thomas Blinks?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cifrele într-un tabel
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 100 | 100,0% |
Câte consultări pe zi are Thomas Blinks, și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 21 Sep | 0 |
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 100 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 100 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 200 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 200 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre publicul lui Thomas Blinks
Care este lucrarea Thomas Blinks consultată cel mai des?
- Over the fence în primul loc, cu 200 vizualizări și 20% din consultări. 8 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Thomas Blinks pe WikiOO.org?
- 1.100 vizite în ultimele douăsprezece luni: 100 la pagina artistului, 1.000 la opere.
Ce opere ale lui Thomas Blinks se potrivesc cu selecția cititorilor?
- Lucrurile descrise ca Echilibru luminos (Luminanță) primesc 60% din vizitele pentru 33% din catalog.