Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Adolphus Knell na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Adolphus Knell: štatistiky v skratke
Shipping Off Oystermouth je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Adolphus Knell: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 12% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: The Battle Of Camperdown a A Brixham Trawler. Celkový počet prehliadok: 3 400 (1 300 profil umelca, 2 100 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (3 100 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (94%), telefóny (3%) a tablety (3%). Zistená preferencia: Sýte (Intenzita farieb), 36% návštev pre 22% katalógu.
Top 10 diel umelca Adolphus Knell podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Adolphus Knell, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Shipping Off Oystermouth
300 návštev · 12,0%
-
2
The Battle Of Camperdown
200 návštev · 8,0%
-
3
A Brixham Trawler
200 návštev · 8,0%
-
4
Frigates and a cutter at spithead
200 návštev · 8,0%
-
5
The Flagship At Dusk
200 návštev · 8,0%
-
6
Sunset Scene
200 návštev · 8,0%
-
7
The British Royal Yacht Victoria ^ Albert (ii) Arriving At Antwerp With The Newly-wed Prussian Crown Prince And Princess Aboard
100 návštev · 4,0%
-
8
Hms 'shannon' Lying Off Dover
100 návštev · 4,0%
-
9
Hms 'pearl' Capturing The 'vengador'
100 návštev · 4,0%
-
10
Hms 'pearl' Capturing The Slaver 'opposicao'
100 návštev · 4,0%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Adolphus Knell?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 1 100 | 2 000 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Adolphus Knell?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Adolphus Knell si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 10,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 14,0% | 16,0% |
| Mierny jas | 46,0% | 44,0% |
| Svetlá rovnováha | 30,0% | 40,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 42,0% | 32,0% |
| Subtelné tóny farieb | 16,0% | 16,0% |
| Vyvážene jemná | 34,0% | 36,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 8,0% | 16,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 52,3% | 47,6% |
| Zemité tóny | 38,6% | 38,1% |
| Tmavé tóny | 9,1% | 14,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 32,0% | 24,0% |
| Vyvážené | 46,0% | 40,0% |
| Sýte | 22,0% | 36,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,0% | 0,0% |
| Jemný | 28,0% | 32,0% |
| Vyvážený | 6,0% | 0,0% |
| Výrazný | 34,0% | 36,0% |
| Vyhlásenie | 28,0% | 32,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 20,0% |
| jemne prepojená paleta | 4,0% | 8,0% |
| Vyvážená harmónia | 6,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 28,0% | 20,0% |
| Jednotná paleta | 52,0% | 52,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Adolphus Knell rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Indiaman In The Thames | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A merchantman and other shi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An east indiaman reefed dow… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lord Hood At Toulon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The bay of ostende - a brea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The ship ‘Mountstuart Elphi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle Of Camperdown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Painting Of The Battle Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Riding Out The Gale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heading for home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Je Adolphus Knell konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 200 | 94,1% |
| telefóny | 100 | 2,9% |
| tablety | 100 | 2,9% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Adolphus Knell?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Aká je denná čítanosť Adolphus Knell vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Adolphus Knell: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Adolphus Knell má najviac vyhľadaní?
- Shipping Off Oystermouth: 300 návštev, 12% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Adolphus Knell?
- 3 400 návštev za dvanásť mesiacov (1 300 záznamov umelca, 2 100 diel)
Hľadajú sa informácie o Adolphus Knell častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (94%), telefóny (3%) a tablety (3%); najviac ich je na pou počítače s podielom 94%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Adolphus Knell?
- Áno, Sýte (Intenzita farieb): 36% návštev z 22% katalógu.