Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Adriaen Van Der Werff na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Adriaen Van Der Werff: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Adriaen Van Der Werff je Amorous Shepherds, ktoré má 400 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 12% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú SAINTE MADELEINE MEDITANT DANS LA SOLITUDE a Lot and his Daughters. Profil umelca bol otvorený 400krát a záznamy o dielach 3 000krát, čo predstavuje celkom 3 400 otvorení. Medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií klesol o 54%. Aug 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 1 300. Čitatelia si prezrie záznamy na pou počítače (56%) a telefóny (44%). Čitatelia si vyberajú Vyvážené (Intenzita farieb) pri 31% návštev, čo predstavuje 10% katalógu.
Adriaen Van Der Werff: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Adriaen Van Der Werff a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Amorous Shepherds, 1690
400 návštev · 12,5%
-
2
SAINTE MADELEINE MEDITANT DANS LA SOLITUDE
400 návštev · 12,5%
-
3
Lot and his Daughters, 1711
300 návštev · 9,4%
-
4
Sarah Bringing Hagar to Abraham, 1696
200 návštev · 6,2%
-
5
Self-Portrait, 1699
200 návštev · 6,2%
-
6
NYMPHES DANSANT
200 návštev · 6,2%
-
7
Flora s putti stremiúcimi kvetmi, 1696
100 návštev · 3,1%
-
8
Shepherd and Shepherdess, 1689
100 návštev · 3,1%
-
9
Doubting Thomas (The Incredulity of St. Thomas), 1710
100 návštev · 3,1%
-
10
Children Playing before a Hercules Group (detail), 1687
100 návštev · 3,1%
Kedy bol siroký profil Adriaen Van Der Werff si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 300 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 1 200 |
| Aug 2026 | 100 | 1 200 |
| Sep 2026 | 0 | 600 |
Kedy sú autorské diela umelca Adriaen Van Der Werff vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Adriaen Van Der Werff?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Atmosféra | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Dramatické | 40,0% | 37,0% |
| Romantický | 20,0% | 33,3% |
| Elegantný | 30,0% | 25,9% |
| Zázračný luxus | 10,0% | 0,0% |
| Pokojný | 0,0% | 3,7% |
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Romantický | 50,0% | 40,7% |
| Melancholický | 20,0% | 22,2% |
| Kontemplatívny | 10,0% | 11,1% |
| Zúfalý a vážny | 0,0% | 11,1% |
| Dramatický | 10,0% | 3,7% |
| Pokojný | 0,0% | 7,4% |
| Pokojná | 0,0% | 3,7% |
| Duchovná | 10,0% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 76,0% | 71,9% |
| Mäkký tieň | 22,0% | 25,0% |
| Mierny jas | 2,0% | 3,1% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 74,0% | 46,9% |
| Subtelné tóny farieb | 20,0% | 37,5% |
| Vyvážene jemná | 6,0% | 15,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 90,0% | 68,8% |
| Vyvážené | 10,0% | 31,2% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 38,0% | 15,6% |
| Jemný | 14,0% | 28,1% |
| Vyvážený | 8,0% | 12,5% |
| Výrazný | 14,0% | 9,4% |
| Vyhlásenie | 26,0% | 34,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 4,0% | 9,4% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 18,8% |
| Vyvážená harmónia | 16,0% | 6,2% |
| Silná farebná jednota | 42,0% | 56,2% |
| Jednotná paleta | 28,0% | 9,4% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Adriaen Van Der Werff podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Amorous Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Lot and his Daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| L'ATELIER DU SCULPTEUR OU A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pastier a pastiera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Children Playing before a H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Amorous Couple Spied upon b… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Children Playing before a H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| NYMPHES DANSANT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Flora s puttiermi rozsievaj… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Aká je distribúcia prehliadok Adriaen Van Der Werff podľa zariadenia?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 1 900 | 55,9% |
| telefóny | 1 500 | 44,1% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Adriaen Van Der Werff?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre Adriaen Van Der Werff a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 200 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 400 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 200 |
| st 7 Okt | 300 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 400 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 300 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 300 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Adriaen Van Der Werff
Ktoré dielo umelca Adriaen Van Der Werff sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Amorous Shepherds s 400 návštevami a 12% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Adriaen Van Der Werff na WikiOO.org?
- 3 400 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na profilu umelca, 3 000 na jeho dielach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Adriaen Van Der Werff?
- Používajú pou počítače (56%) a telefóny (44%); pou počítače predstavuje 56% konzultácií.
Aké diela umelca Adriaen Van Der Werff zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Vyvážené (Intenzita farieb) získavajú 31% návštev pre 10% katalógu.