Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca André Derain na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
André Derain: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca André Derain v databáze WikiOO.org dielo Most Charing Cross, Londýn: 9 100 návštev, čo predstavuje 15% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) a Woman in a Chemise. Záznamy o umelcovite André Derain boli navštívené 68 700krát: 20 800 na profilu umelca a 47 900 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií vzrástol o 117% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Okt 2026 s 28 600 návštevami. Záznamy sa čítajú v anglicky (28%), francúzsky (19%) a španielsky (10%). Čítanosť je sústredená hlavne v Francúzsko (16%), Spojené štáty americké (13%) a Brazília (6%). Konzultácia sa vykonáva na pou počítače (61%), telefóny (35%) a tablety (4%). Čitatelia sa obracajú na Sýte (Intenzita farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 78% návštev oproti 24% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca André Derain
Diela umelca André Derain zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o André Derain?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
800
Júl 2026
1 500
17 700
Aug 2026
1 400
5 500
Sep 2026
4 800
8 400
Okt 2026
13 100
15 500
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca André Derain?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela André Derain si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Výrazné
28,6%
50,8%
Pokojný
28,6%
14,4%
Pokojná atmosféra
7,1%
14,0%
Zemitý
7,1%
10,7%
Dramatické
7,1%
2,7%
Elegantný
7,1%
2,7%
Romantický
0,0%
2,7%
Klasika
7,1%
0,8%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Energický
21,4%
46,2%
Kontemplatívny
21,4%
15,7%
Pokojný
21,4%
10,0%
Nostalgický
0,0%
10,0%
Pokojná
21,4%
7,9%
Melancholický
0,0%
4,3%
Radostný
7,1%
3,5%
Dramatický
7,1%
0,8%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
34,0%
7,3%
Mäkký tieň
38,0%
20,5%
Mierny jas
10,0%
45,6%
Svetlá rovnováha
10,0%
24,7%
Luminózny
8,0%
1,9%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
24,0%
4,0%
Subtelné tóny farieb
22,0%
7,3%
Vyvážene jemná
28,0%
19,8%
Výrazná prítomnosť farieb
26,0%
48,2%
Sýta farba
0,0%
20,6%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Tmavé tóny
28,9%
50,6%
Zemité tóny
50,0%
28,9%
Neutrálne tóny
15,8%
10,0%
Prírodné témy
0,0%
4,7%
Pastelové tóny
2,6%
2,9%
Teplé tóny
2,6%
2,4%
Monochromatické
0,0%
0,6%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
26,0%
5,3%
Vyvážené
50,0%
16,4%
Sýte
24,0%
78,2%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
8,0%
2,3%
Jemný
18,0%
14,2%
Vyvážený
22,0%
8,7%
Výrazný
24,0%
26,1%
Vyhlásenie
28,0%
48,7%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
30,0%
60,7%
jemne prepojená paleta
10,0%
14,7%
Vyvážená harmónia
14,0%
12,9%
Silná farebná jednota
32,0%
7,9%
Jednotná paleta
14,0%
3,9%
Ktoré diela umelca André Derain sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
800
London Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
300
Charing Cross from sw
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
200
Landscape at L'Estaque
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Hyde Park
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
100
The Turning Road, L'Estaque…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
100
Cypresses
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
400
0
Portrait of Madame Paul Gui…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Drying the Sails
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
300
500
Mountains at Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
600
Aké zariadenia sa používajú na prehliadanie profilu André Derain?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
41 600
60,6%
telefóny
24 300
35,4%
tablety
2 800
4,1%
V akých jazykoch sa konzultuje s André Derain?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
3 700
27,6%
francúzsky
2 500
18,7%
španielsky
1 300
9,7%
holandsky
1 100
8,2%
portugalsky
1 000
7,5%
rusky
900
6,7%
taliansky
500
3,7%
slovensky
500
3,7%
rumunsky
400
3,0%
dánsky
300
2,2%
Koľko konzultácií s André Derain je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
Deň
Návštevy
št 15 Okt
800
pi 16 Okt
1 300
so 17 Okt
900
ne 18 Okt
1 200
po 19 Okt
1 400
ut 20 Okt
2 500
st 21 Okt
2 500
št 22 Okt
700
pi 23 Okt
1 100
so 24 Okt
1 300
ne 25 Okt
1 100
po 26 Okt
1 800
ut 27 Okt
1 900
st 28 Okt
1 100
št 29 Okt
900
pi 30 Okt
900
so 31 Okt
1 500
ne 1 Nov
1 800
po 2 Nov
1 300
ut 3 Nov
1 600
st 4 Nov
3 900
št 5 Nov (predpoveď)
900
pi 6 Nov (predpoveď)
1 300
so 7 Nov (predpoveď)
1 500
ne 8 Nov (predpoveď)
1 600
po 9 Nov (predpoveď)
1 800
ut 10 Nov (predpoveď)
2 400
st 11 Nov (predpoveď)
3 000
št 12 Nov (predpoveď)
1 000
pi 13 Nov (predpoveď)
1 400
so 14 Nov (predpoveď)
1 500
ne 15 Nov (predpoveď)
1 700
po 16 Nov (predpoveď)
1 800
ut 17 Nov (predpoveď)
2 500
st 18 Nov (predpoveď)
3 100
št 19 Nov (predpoveď)
1 000
pi 20 Nov (predpoveď)
1 400
so 21 Nov (predpoveď)
1 600
ne 22 Nov (predpoveď)
1 700
po 23 Nov (predpoveď)
1 900
ut 24 Nov (predpoveď)
2 500
st 25 Nov (predpoveď)
3 200
Otázky k čitateľnosti André Derain
Ktoré diela umelca André Derain sú najčastejšie vyhlimatované?
Most Charing Cross, Londýn, s 9 100 návštevami (15% všetkých prehliadok umelca André Derain). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol André Derain vyhľadávaný na WikiOO.org?
68 700krát za posledných dvanásť mesiacov: 20 800 na profilu umelca a 47 900 na profiloch diel.
Na akých zariadeniach sa konzumuje André Derain?
André Derain je vyhľadávaný na pou počítače (61%), telefóny (35%) a tablety (4%); pou počítače predstavuje 61% všetkých vyhľadávaní.
V akých jazykoch sa konzultuje s André Derain?
V anglicky (28%), francúzsky (19%) a španielsky (10%). Na prvom mieste je anglicky s podielom 28%.
Aké diela od André Derain majú čitatelia najradšej?
Sýte (Intenzita farieb): 78% návštev oproti 24% v katalógu.