Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Andries Both na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Andries Both: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Andries Both je The Strolling Ballad Players, ktoré má 400 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 57% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Lov pod svetlom sviečok a A Toothdrawer Operating On A Man, With A Woman And Child Looking On. Profil umelca bol otvorený 400krát a záznamy o dielach 600krát, čo predstavuje celkom 1 000 otvorení. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 800. Čitatelia si vyberajú Melancholický (Emocionálny tón) pri 100% návštev, čo predstavuje 14% katalógu.
Andries Both: 4 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Andries Both a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
300
500
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
0
Okt 2026
0
0
Kedy sú autorské diela umelca Andries Both vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Andries Both?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
78,6%
100,0%
Zemitý
14,3%
0,0%
Pokojný
7,1%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Zúfalý a vážny
42,9%
0,0%
Melancholický
14,3%
100,0%
Dramatický
14,3%
0,0%
Energický
7,1%
0,0%
Hravý
7,1%
0,0%
Napätý
7,1%
0,0%
Pokojný
7,1%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
45,5%
42,9%
Mäkký tieň
18,2%
0,0%
Mierny jas
36,4%
57,1%
Svetlá rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
45,5%
28,6%
Subtelné tóny farieb
27,3%
57,1%
Vyvážene jemná
22,7%
14,3%
Výrazná prítomnosť farieb
4,5%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
73,3%
33,3%
Neutrálne tóny
13,3%
66,7%
Tmavé tóny
6,7%
0,0%
Monochromatické
6,7%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
68,2%
85,7%
Vyvážené
27,3%
14,3%
Sýte
4,5%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
27,3%
14,3%
Jemný
13,6%
28,6%
Vyvážený
4,5%
0,0%
Výrazný
13,6%
0,0%
Vyhlásenie
40,9%
57,1%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
0,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
9,1%
0,0%
Silná farebná jednota
36,4%
85,7%
Jednotná paleta
54,5%
14,3%
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Andries Both podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
The Poor Painter in His Stu…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The tooth-drawer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Italian Folk Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Feeding of the Poor in the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Drinking Company
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Poor Painter in his Stu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Brothel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasants in an inn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Tinker
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Travellers by a well
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa konzultuje s Andries Both?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre Andries Both a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov
0
pi 6 Nov
0
so 7 Nov
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
št 26 Nov (predpoveď)
0
pi 27 Nov (predpoveď)
0
so 28 Nov (predpoveď)
0
O čitateľoch umelca Andries Both
Ktoré dielo umelca Andries Both sa najčastejšie prezeráva?
Na prvom mieste The Strolling Ballad Players s 400 návštevami a 57% konzultáciami. Nad ním je usadzených 4 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Andries Both na WikiOO.org?
1 000 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na profilu umelca, 600 na jeho dielach.
Aké diela umelca Andries Both zodpovedajú výberu čitateľov?
Diela opísané ako Melancholický (Emocionálny tón) získavajú 100% návštev pre 14% katalógu.