Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Anish Kapoor na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Anish Kapoor: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Anish Kapoor v databáze WikiOO.org dielo As if to Celebrate, I Discovered a Mountain Blooming with Red Flowers: 100 návštev, čo predstavuje 20% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Tall Tree & The Eye a Untitled. Záznamy o umelcovite Anish Kapoor boli navštívené 100krát: 0 na profilu umelca a 100 na záznamoch jednotlivých diel. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Sep 2026 s 100 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Vyvážené (Intenzita farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 40% návštev oproti 25% diel.
5 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Anish Kapoor
Diela umelca Anish Kapoor zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Anish Kapoor?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 0 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Anish Kapoor?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Anish Kapoor si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 12,5% | 20,0% |
| Svetlá rovnováha | 87,5% | 80,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 37,5% | 20,0% |
| Subtelné tóny farieb | 12,5% | 20,0% |
| Vyvážene jemná | 12,5% | 20,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 25,0% | 20,0% |
| Sýta farba | 12,5% | 20,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 62,5% | 60,0% |
| Zemité tóny | 25,0% | 20,0% |
| Žiarivé a výrazné | 12,5% | 20,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 37,5% | 20,0% |
| Vyvážené | 25,0% | 40,0% |
| Sýte | 37,5% | 40,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,5% | 20,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 12,5% | 20,0% |
| Výrazný | 12,5% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 62,5% | 60,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 25,0% | 20,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 25,0% | 40,0% |
Ktoré diela umelca Anish Kapoor sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tall Tree & The Eye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Six Secret Places | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother as Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| As if to Celebrate, I Disco… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ishi’s Light | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Widow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Anish Kapoor?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií s Anish Kapoor je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 200 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 300 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 300 |
Otázky k čitateľnosti Anish Kapoor
Ktoré diela umelca Anish Kapoor sú najčastejšie vyhlimatované?
- As if to Celebrate, I Discovered a Mountain Blooming with Red Flowers, s 100 návštevami (20% všetkých prehliadok umelca Anish Kapoor). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 5 diel.
Koľkokrát bol Anish Kapoor vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 100krát za posledných dvanásť mesiacov: 0 na profilu umelca a 100 na profiloch diel.
Aké diela od Anish Kapoor majú čitatelia najradšej?
- Vyvážené (Intenzita farieb): 40% návštev oproti 25% v katalógu.