Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Anna Claypoole Peale na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Anna Claypoole Peale: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Anna Claypoole Peale v databáze WikiOO.org dielo Still LIfe: 300 návštev, čo predstavuje 27% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Lady Slippers in a Parian Vase a Marianne Beckett. Záznamy o umelcovite Anna Claypoole Peale boli navštívené 1 100krát: 200 na profilu umelca a 900 na záznamoch jednotlivých diel. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 900 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Tmavý (Luminancia) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 55% návštev oproti 26% diel.
8 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Anna Claypoole Peale
Diela umelca Anna Claypoole Peale zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Still LIfe, 1811
300 návštev · 27,3%
-
2
Lady Slippers in a Parian Vase, 1866
200 návštev · 18,2%
-
3
Marianne Beckett, 1829
100 návštev · 9,1%
-
4
Mrs. Thomas Larcombeová (Anna Smith), 1818
100 návštev · 9,1%
-
5
Woman in a Red Dress
100 návštev · 9,1%
-
6
Portrait of a Gentleman 1
100 návštev · 9,1%
-
7
George Washington
100 návštev · 9,1%
-
8
George Weaver
100 návštev · 9,1%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Anna Claypoole Peale?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Anna Claypoole Peale?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Anna Claypoole Peale si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 26,1% | 54,5% |
| Mäkký tieň | 13,0% | 9,1% |
| Mierny jas | 26,1% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 21,7% | 27,3% |
| Luminózny | 13,0% | 9,1% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 65,2% | 72,7% |
| Subtelné tóny farieb | 30,4% | 18,2% |
| Vyvážene jemná | 4,3% | 9,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 73,9% | 72,7% |
| Vyvážené | 21,7% | 18,2% |
| Sýte | 4,3% | 9,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,7% | 36,4% |
| Jemný | 13,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 17,4% | 0,0% |
| Výrazný | 8,7% | 9,1% |
| Vyhlásenie | 52,2% | 54,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,7% | 9,1% |
| jemne prepojená paleta | 21,7% | 18,2% |
| Vyvážená harmónia | 13,0% | 27,3% |
| Silná farebná jednota | 21,7% | 9,1% |
| Jednotná paleta | 34,8% | 36,4% |
Ktoré diela umelca Anna Claypoole Peale sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mrs. Thomas Larcombeová (An… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sarah Ann Beck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman in a Red Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rubens Peale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rubens Peale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marianne Beckett | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still LIfe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Lady Slippers in a Parian V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Woman in a Red Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rembrant Peale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Anna Claypoole Peale?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií s Anna Claypoole Peale je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 100 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 200 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Anna Claypoole Peale
Ktoré diela umelca Anna Claypoole Peale sú najčastejšie vyhlimatované?
- Still LIfe, s 300 návštevami (27% všetkých prehliadok umelca Anna Claypoole Peale). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 8 diel.
Koľkokrát bol Anna Claypoole Peale vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 1 100krát za posledných dvanásť mesiacov: 200 na profilu umelca a 900 na profiloch diel.
Aké diela od Anna Claypoole Peale majú čitatelia najradšej?
- Tmavý (Luminancia): 55% návštev oproti 26% v katalógu.