Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Anni Albers na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Anni Albers: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Anni Albers je Black-White-Yellow, ktoré má 400 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 50% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Study for unexecuted wall hanging (Bauhaus period), from the portfolio Connections 1925 1983 a Orchestra III, from the portfolio Connections 1925 1983. Profil umelca bol otvorený 0krát a záznamy o dielach 300krát, čo predstavuje celkom 300 otvorení. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 200. Čitatelia si vyberajú Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) pri 75% návštev, čo predstavuje 24% katalógu.
Anni Albers: 5 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Anni Albers a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Black-White-Yellow, 1926
400 návštev · 50,0%
-
2
Study for unexecuted wall hanging (Bauhaus period), from the portfolio Connections 1925 1983, 1984
100 návštev · 12,5%
-
3
Orchestra III, from the portfolio Connections 1925 1983, 1984
100 návštev · 12,5%
-
4
Fox I, 1972
100 návštev · 12,5%
-
5
Ancient Writing, 1936
100 návštev · 12,5%
Kedy bol siroký profil Anni Albers si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Kedy sú autorské diela umelca Anni Albers vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Anni Albers?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 17,6% | 12,5% |
| Mäkký tieň | 11,8% | 12,5% |
| Mierny jas | 17,6% | 62,5% |
| Svetlá rovnováha | 17,6% | 0,0% |
| Luminózny | 35,3% | 12,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 64,7% | 12,5% |
| Subtelné tóny farieb | 23,5% | 75,0% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 11,8% | 12,5% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 40,0% | 87,5% |
| Neutrálne tóny | 33,3% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 13,3% | 12,5% |
| Monochromatické | 13,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 58,8% | 12,5% |
| Vyvážené | 29,4% | 75,0% |
| Sýte | 11,8% | 12,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 23,5% | 12,5% |
| Jemný | 29,4% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 17,6% | 25,0% |
| Vyhlásenie | 29,4% | 62,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 17,6% | 25,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 35,3% | 12,5% |
| Jednotná paleta | 47,1% | 62,5% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Anni Albers podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Black-White-Yellow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orchestra III, from the por… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Study for unexecuted wall h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled, from the portfoli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ancient Writing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Smyma knuepfteppich, from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for a hooked rug, fro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for a nylon rug, from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Line Involvement VI from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fox II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Anni Albers?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre Anni Albers a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Anni Albers
Ktoré dielo umelca Anni Albers sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Black-White-Yellow s 400 návštevami a 50% konzultáciami. Nad ním je usadzených 5 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Anni Albers na WikiOO.org?
- 300 návštev za dvanásť mesiacov: 0 na profilu umelca, 300 na jeho dielach.
Aké diela umelca Anni Albers zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) získavajú 75% návštev pre 24% katalógu.