Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Arkady Rylov na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Arkady Rylov: štatistiky v skratke
Spring in Finland je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Arkady Rylov: 1 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 52% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Evening Silence a Lenin in Razliv in (1917). Celkový počet prehliadok: 2 500 (400 profil umelca, 2 100 diela). Pokles o 33% medzi Sep 2026 a Okt 2026. Štvrťrok: Aug 2026 (1 200 návštev). Zistená preferencia: Zemité tóny (Paleta farieb), 94% návštev pre 36% katalógu.
Top 9 diel umelca Arkady Rylov podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Arkady Rylov, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Spring in Finland
1 400 návštev · 51,9%
-
2
Evening Silence, 1939
300 návštev · 11,1%
-
3
Lenin in Razliv in (1917)
300 návštev · 11,1%
-
4
Swans over Kama
200 návštev · 7,4%
-
5
Islet, 1922
100 návštev · 3,7%
-
6
The Green Banks, 1938
100 návštev · 3,7%
-
7
Landscape with River, 1913
100 návštev · 3,7%
-
8
In the Woods, 1905
100 návštev · 3,7%
-
9
The Flowering Meadow, 1916
100 návštev · 3,7%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Arkady Rylov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 600 |
| Aug 2026 | 200 | 1 000 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
| Okt 2026 | 0 | 200 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Arkady Rylov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Arkady Rylov si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 11,1% | 11,1% |
| Mäkký tieň | 33,3% | 18,5% |
| Mierny jas | 44,4% | 70,4% |
| Svetlá rovnováha | 3,7% | 0,0% |
| Luminózny | 7,4% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 18,5% | 3,7% |
| Subtelné tóny farieb | 40,7% | 33,3% |
| Vyvážene jemná | 25,9% | 59,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 14,8% | 3,7% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 36,4% | 94,4% |
| Prírodné témy | 18,2% | 5,6% |
| Neutrálne tóny | 27,3% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 18,2% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 33,3% | 14,8% |
| Vyvážené | 55,6% | 81,5% |
| Sýte | 11,1% | 3,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 3,7% | 11,1% |
| Jemný | 14,8% | 0,0% |
| Vyvážený | 11,1% | 0,0% |
| Výrazný | 29,6% | 70,4% |
| Vyhlásenie | 40,7% | 18,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 59,3% | 29,6% |
| jemne prepojená paleta | 22,2% | 63,0% |
| Vyvážená harmónia | 3,7% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 11,1% | 7,4% |
| Jednotná paleta | 3,7% | 0,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Arkady Rylov rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Green Banks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Evening Silence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| In the Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spring in Finland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 | 0 | 0 |
| In the Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Green Noise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Super power steam engine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seagulls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Forrest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Arkady Rylov?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Arkady Rylov vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
Arkady Rylov: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Arkady Rylov má najviac vyhľadaní?
- Spring in Finland: 1 400 návštev, 52% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 9. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Arkady Rylov?
- 2 500 návštev za dvanásť mesiacov (400 záznamov umelca, 2 100 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Arkady Rylov?
- Áno, Zemité tóny (Paleta farieb): 94% návštev z 36% katalógu.