Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Armand Schonberger na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Armand Schonberger: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Armand Schonberger v databáze WikiOO.org dielo Black Ink And Charcoal: 300 návštev, čo predstavuje 12% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Family a Houses. Záznamy o umelcovite Armand Schonberger boli navštívené 3 000krát: 500 na profilu umelca a 2 500 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií klesol o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 2 600 návštevami. Konzultácia sa vykonáva na pou počítače (100%). Čitatelia sa obracajú na Výrazný (Kontrast) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 46% návštev oproti 22% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Armand Schonberger
Diela umelca Armand Schonberger zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Black Ink And Charcoal
300 návštev · 11,5%
-
2
Family
200 návštev · 7,7%
-
3
Houses
200 návštev · 7,7%
-
4
Still-life With Fruit-dish
200 návštev · 7,7%
-
5
Rush Out Of Everydays
200 návštev · 7,7%
-
6
Cabaret
100 návštev · 3,8%
-
7
Tempera
100 návštev · 3,8%
-
8
Merry Go Round
100 návštev · 3,8%
-
9
At The Cofee Shop
100 návštev · 3,8%
-
10
Street scene
100 návštev · 3,8%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Armand Schonberger?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 500 | 2 100 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Armand Schonberger?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Armand Schonberger si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,0% | 3,9% |
| Mäkký tieň | 24,0% | 30,8% |
| Mierny jas | 50,0% | 34,6% |
| Svetlá rovnováha | 16,0% | 30,8% |
| Luminózny | 6,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 22,0% | 38,5% |
| Subtelné tóny farieb | 38,0% | 26,9% |
| Vyvážene jemná | 26,0% | 19,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 14,0% | 15,4% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 44,7% | 45,0% |
| Neutrálne tóny | 39,5% | 45,0% |
| Tmavé tóny | 13,2% | 10,0% |
| Pastelové tóny | 2,6% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 16,0% | 26,9% |
| Vyvážené | 64,0% | 61,5% |
| Sýte | 20,0% | 11,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,0% | 3,9% |
| Jemný | 30,0% | 15,4% |
| Vyvážený | 14,0% | 7,7% |
| Výrazný | 22,0% | 46,2% |
| Vyhlásenie | 30,0% | 26,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 38,0% | 42,3% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 3,9% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 23,1% |
| Silná farebná jednota | 14,0% | 15,4% |
| Jednotná paleta | 22,0% | 15,4% |
Ktoré diela umelca Armand Schonberger sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Model In An Artist's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hilly Landscape With Houses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merry Go Round | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Railway Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled Figures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At The Cofee Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Vera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mixed Technique | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Concert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia sa používajú na prehliadanie profilu Armand Schonberger?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 000 | 100,0% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Armand Schonberger?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií s Armand Schonberger je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Armand Schonberger
Ktoré diela umelca Armand Schonberger sú najčastejšie vyhlimatované?
- Black Ink And Charcoal, s 300 návštevami (12% všetkých prehliadok umelca Armand Schonberger). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Armand Schonberger vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 3 000krát za posledných dvanásť mesiacov: 500 na profilu umelca a 2 500 na profiloch diel.
Na akých zariadeniach sa konzumuje Armand Schonberger?
- Armand Schonberger je vyhľadávaný na pou počítače (100%); pou počítače predstavuje 100% všetkých vyhľadávaní.
Aké diela od Armand Schonberger majú čitatelia najradšej?
- Výrazný (Kontrast): 46% návštev oproti 22% v katalógu.