Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Arnolfo Di Cambio na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Arnolfo Di Cambio: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Arnolfo Di Cambio v databáze WikiOO.org dielo Tabernacle: 200 návštev, čo predstavuje 15% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Tomb of Boniface VIII (detail) a Presepio (detail) (21). Záznamy o umelcovite Arnolfo Di Cambio boli navštívené 1 700krát: 500 na profilu umelca a 1 200 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií klesol o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 1 400 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Kontemplatívny (Emocionálny tón) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 60% návštev oproti 43% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Arnolfo Di Cambio
Diela umelca Arnolfo Di Cambio zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Tabernacle, 1293
200 návštev · 15,4%
-
2
Tomb of Boniface VIII (detail), 1294
100 návštev · 7,7%
-
3
Presepio (detail) (21)
100 návštev · 7,7%
-
4
Tomb of Boniface VIII (fragments), 1294
100 návštev · 7,7%
-
5
Tomb of Cardinal de Braye (detail) (11)
100 návštev · 7,7%
-
6
Tabernacle (detail) (21), 1293
100 návštev · 7,7%
-
7
Ciborium (detail), 1283
100 návštev · 7,7%
-
8
Arca di San Domenico (detail), 1264
100 návštev · 7,7%
-
9
Pope Boniface VIII Blessing, 1300
100 návštev · 7,7%
-
10
St Reparata, 1310
100 návštev · 7,7%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Arnolfo Di Cambio?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Arnolfo Di Cambio?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Arnolfo Di Cambio si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Kontemplatívny | 42,9% | 60,0% |
| Pokojná | 42,9% | 40,0% |
| Pokojný | 14,3% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,0% | 7,7% |
| Mäkký tieň | 22,0% | 30,8% |
| Mierny jas | 34,0% | 15,4% |
| Svetlá rovnováha | 36,0% | 38,5% |
| Luminózny | 2,0% | 7,7% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 92,0% | 84,6% |
| Subtelné tóny farieb | 4,0% | 7,7% |
| Vyvážene jemná | 4,0% | 7,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 90,0% | 84,6% |
| Vyvážené | 10,0% | 15,4% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 4,0% | 7,7% |
| Výrazný | 12,0% | 15,4% |
| Vyhlásenie | 84,0% | 76,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 2,0% | 7,7% |
| jemne prepojená paleta | 4,0% | 7,7% |
| Vyvážená harmónia | 2,0% | 15,4% |
| Silná farebná jednota | 16,0% | 23,1% |
| Jednotná paleta | 76,0% | 46,2% |
Ktoré diela umelca Arnolfo Di Cambio sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomb of Boniface VIII (frag… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ciborium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dormition of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ciborium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Reparata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| View of the Palazzo Vecchio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tabernacle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tomb of Boniface VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Arnolfo Di Cambio?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií s Arnolfo Di Cambio je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 200 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 300 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Arnolfo Di Cambio
Ktoré diela umelca Arnolfo Di Cambio sú najčastejšie vyhlimatované?
- Tabernacle, s 200 návštevami (15% všetkých prehliadok umelca Arnolfo Di Cambio). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Arnolfo Di Cambio vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 1 700krát za posledných dvanásť mesiacov: 500 na profilu umelca a 1 200 na profiloch diel.
Aké diela od Arnolfo Di Cambio majú čitatelia najradšej?
- Kontemplatívny (Emocionálny tón): 60% návštev oproti 43% v katalógu.