Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Arthur Hacker na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Arthur Hacker: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Arthur Hacker je Figure walking on the shore, Lake Como, Italy, ktoré má 1 000 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 22% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú A Morning Walk a Fisherman's Wife. Profil umelca bol otvorený 700krát a záznamy o dielach 4 100krát, čo predstavuje celkom 4 800 otvorení. V období medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií vzrástol o 567%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 2 000. Čitatelia si prezrie záznamy na pou počítače (71%), telefóny (27%) a tablety (2%). Čitatelia si vyberajú Luminózny (Luminancia) pri 22% návštev, čo predstavuje 2% katalógu.
Arthur Hacker: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Arthur Hacker a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Figure walking on the shore, Lake Como, Italy
1 000 návštev · 21,7%
-
2
A Morning Walk, 1902
500 návštev · 10,9%
-
3
Fisherman's Wife, 1885
500 návštev · 10,9%
-
4
John Kitson, Last Chairman of the Torquay Local Board
300 návštev · 6,5%
-
5
A Heavy Burden
300 návštev · 6,5%
-
6
King Charles' Day
200 návštev · 4,3%
-
7
Flare and Flutter: Piccadilly Circus at Night, 1912
100 návštev · 2,2%
-
8
The Temptation of Sir Percival, 1894
100 návštev · 2,2%
-
9
Musicienne du Silence, 1900
100 návštev · 2,2%
-
10
Portrait Of Artist's Sister-in-Law, 1882
100 návštev · 2,2%
Kedy bol siroký profil Arthur Hacker si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 300 |
| Júl 2026 | 200 | 1 800 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 200 | 1 800 |
Kedy sú autorské diela umelca Arthur Hacker vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Arthur Hacker?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 30,0% | 19,6% |
| Mäkký tieň | 24,0% | 32,6% |
| Mierny jas | 36,0% | 23,9% |
| Svetlá rovnováha | 8,0% | 2,2% |
| Luminózny | 2,0% | 21,7% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 22,0% | 17,4% |
| Subtelné tóny farieb | 28,0% | 23,9% |
| Vyvážene jemná | 38,0% | 34,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 12,0% | 23,9% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 60,9% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 21,7% | 30,9% |
| Neutrálne tóny | 15,2% | 26,2% |
| Monochromatické | 0,0% | 9,5% |
| Pastelové tóny | 2,2% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 34,0% | 19,6% |
| Vyvážené | 42,0% | 39,1% |
| Sýte | 24,0% | 41,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 16,0% | 13,0% |
| Jemný | 22,0% | 39,1% |
| Vyvážený | 10,0% | 2,2% |
| Výrazný | 14,0% | 30,4% |
| Vyhlásenie | 38,0% | 15,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 2,0% | 4,3% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 10,9% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 40,0% | 58,7% |
| Jednotná paleta | 34,0% | 26,1% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Arthur Hacker podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Morning Walk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| A Daughter of Judah | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Westminster Abbey at night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Innocence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs R. E. Moare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flare and Flutter: Piccadil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Temptation of Sir Perci… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait Of Artist's Sister… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Milking Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je distribúcia prehliadok Arthur Hacker podľa zariadenia?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 400 | 70,8% |
| telefóny | 1 300 | 27,1% |
| tablety | 100 | 2,1% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Arthur Hacker?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| japonsky | 900 | 81,8% |
| anglicky | 200 | 18,2% |
Koľko konzultácií denne pre Arthur Hacker a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 400 |
| so 26 Sep | 700 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 200 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 300 |
| pi 9 Okt | 200 |
| so 10 Okt | 500 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 400 |
| ut 13 Okt | 200 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 600 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 700 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 700 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 200 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 200 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 200 |
O čitateľoch umelca Arthur Hacker
Ktoré dielo umelca Arthur Hacker sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Figure walking on the shore, Lake Como, Italy s 1 000 návštevami a 22% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Arthur Hacker na WikiOO.org?
- 4 800 návštev za dvanásť mesiacov: 700 na profilu umelca, 4 100 na jeho dielach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Arthur Hacker?
- Používajú pou počítače (71%), telefóny (27%) a tablety (2%); pou počítače predstavuje 71% konzultácií.
Aké diela umelca Arthur Hacker zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Luminózny (Luminancia) získavajú 22% návštev pre 2% katalógu.