Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Banksy na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Banksy: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Banksy je Toxic Mary (double), ktoré má 700 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 9% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Panda with Guns a Israeli palestinian pillow fight. Profil umelca bol otvorený 3 400krát a záznamy o dielach 3 700krát, čo predstavuje celkom 7 100 otvorení. V období medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií vzrástol o 286%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 3 500. Čitatelia si prezrie záznamy na pou počítače (61%), telefóny (32%) a tablety (7%). Čitatelia si vyberajú Jednotná paleta (Harmónia farieb) pri 28% návštev, čo predstavuje 8% katalógu.
Banksy: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Banksy a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Toxic Mary (double), 2003
700 návštev · 8,6%
-
2
Panda with Guns
700 návštev · 8,6%
-
3
Israeli palestinian pillow fight
600 návštev · 7,4%
-
4
Policeman searching girl
500 návštev · 6,2%
-
5
Show me the Monet
400 návštev · 4,9%
-
6
Keep your coins i want change
400 návštev · 4,9%
-
7
Mona lisa with bazooka
400 návštev · 4,9%
-
8
Corrupted oil jerry crude oil
300 návštev · 3,7%
-
9
Gun toting clown
300 návštev · 3,7%
-
10
Napalm girl
300 návštev · 3,7%
Kedy bol siroký profil Banksy si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 2 900 |
| Aug 2026 | 200 | 500 |
| Sep 2026 | 2 500 | 200 |
Kedy sú autorské diela umelca Banksy vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Banksy?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,0% | 1,2% |
| Mäkký tieň | 18,0% | 24,7% |
| Mierny jas | 50,0% | 43,2% |
| Svetlá rovnováha | 28,0% | 23,5% |
| Luminózny | 2,0% | 7,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 68,0% | 60,5% |
| Subtelné tóny farieb | 20,0% | 16,1% |
| Vyvážene jemná | 6,0% | 13,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,0% | 9,9% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 59,5% | 59,3% |
| Zemité tóny | 35,1% | 27,1% |
| Tmavé tóny | 5,4% | 13,6% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 58,0% | 55,6% |
| Vyvážené | 36,0% | 34,6% |
| Sýte | 6,0% | 9,9% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,0% | 2,5% |
| Jemný | 24,0% | 17,3% |
| Vyvážený | 4,0% | 2,5% |
| Výrazný | 32,0% | 22,2% |
| Vyhlásenie | 38,0% | 55,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 32,0% | 30,9% |
| jemne prepojená paleta | 12,0% | 4,9% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 18,5% |
| Silná farebná jednota | 34,0% | 17,3% |
| Jednotná paleta | 8,0% | 28,4% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Banksy podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toxic Mary (double) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banksy, Karin Lindberg Freda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Show me the Monet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Keep your coins i want chan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nighthawks forever | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pooh bear trap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured buddha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fallen angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Irprn, Hostomelske Shose 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Angel in bulletproof vest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je distribúcia prehliadok Banksy podľa zariadenia?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 4 300 | 60,6% |
| telefóny | 2 300 | 32,4% |
| tablety | 500 | 7,0% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Banksy?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| taliansky | 1 100 | 40,7% |
| anglicky | 200 | 7,4% |
| španielsky | 200 | 7,4% |
| francúzsky | 200 | 7,4% |
| česky | 100 | 3,7% |
| nemecky | 100 | 3,7% |
| fínsky | 100 | 3,7% |
| chorvátsky | 100 | 3,7% |
| maďarsky | 100 | 3,7% |
| kórejsky | 100 | 3,7% |
Koľko konzultácií denne pre Banksy a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 600 |
| ut 22 Sep | 500 |
| st 23 Sep | 400 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 500 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 400 |
| po 28 Sep | 300 |
| ut 29 Sep | 400 |
| st 30 Sep | 300 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 200 |
| ne 4 Okt | 300 |
| po 5 Okt | 400 |
| ut 6 Okt | 900 |
| st 7 Okt | 300 |
| št 8 Okt | 900 |
| pi 9 Okt | 400 |
| so 10 Okt | 500 |
| ne 11 Okt | 900 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 800 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 1 100 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 600 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 600 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 600 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 400 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 1 000 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 900 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 1 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 700 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 700 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 700 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 500 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 1 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 1 000 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 1 400 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 800 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 800 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 800 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 500 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 1 200 |
O čitateľoch umelca Banksy
Ktoré dielo umelca Banksy sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Toxic Mary (double) s 700 návštevami a 9% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Banksy na WikiOO.org?
- 7 100 návštev za dvanásť mesiacov: 3 400 na profilu umelca, 3 700 na jeho dielach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Banksy?
- Používajú pou počítače (61%), telefóny (32%) a tablety (7%); pou počítače predstavuje 61% konzultácií.
Aké diela umelca Banksy zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Jednotná paleta (Harmónia farieb) získavajú 28% návštev pre 8% katalógu.