Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Bartolomé Esteban Murillo na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Bartolomé Esteban Murillo: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Bartolomé Esteban Murillo je Immaculate Conception of Soult, ktoré má 1 800 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 5% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú the immaculate conception a The Assumption of the Virgin. Profil umelca bol otvorený 3 600krát a záznamy o dielach 30 500krát, čo predstavuje celkom 34 100 otvorení. V období medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií vzrástol o 2%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 22 800. Čitatelia si prezrie záznamy na pou počítače (78%), telefóny (21%) a tablety (1%). Čitatelia si vyberajú Éterický (Atmosféra) pri 43% návštev, čo predstavuje 12% katalógu.
Bartolomé Esteban Murillo: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Bartolomé Esteban Murillo a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
Kedy bol siroký profil Bartolomé Esteban Murillo si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
700
Júl 2026
1 100
21 700
Aug 2026
100
5 100
Sep 2026
2 300
3 000
Kedy sú autorské diela umelca Bartolomé Esteban Murillo vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Bartolomé Esteban Murillo?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Éterický
12,5%
42,7%
Dramatické
12,5%
20,3%
Pokojný
25,0%
11,5%
Pokojná atmosféra
0,0%
6,2%
Elegantný
12,5%
5,7%
Inšpiratívny
12,5%
5,2%
Romantický
0,0%
3,6%
Klasika
25,0%
1,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Duchovná
50,0%
64,1%
Kontemplatívny
0,0%
9,4%
Pokojný
0,0%
7,8%
Pokojná
25,0%
2,6%
Dramatický
0,0%
3,6%
Éterický
0,0%
2,6%
Melancholický
0,0%
2,6%
Nostalgický
0,0%
2,6%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
48,0%
47,5%
Mäkký tieň
30,0%
33,7%
Mierny jas
12,0%
15,8%
Svetlá rovnováha
10,0%
2,9%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
28,0%
27,6%
Subtelné tóny farieb
34,0%
34,3%
Vyvážene jemná
30,0%
28,1%
Výrazná prítomnosť farieb
8,0%
10,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
75,6%
83,9%
Tmavé tóny
12,2%
12,5%
Neutrálne tóny
12,2%
3,2%
Monochromatické
0,0%
0,3%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
46,0%
38,7%
Vyvážené
46,0%
53,4%
Sýte
8,0%
7,9%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
10,0%
3,2%
Jemný
14,0%
13,5%
Vyvážený
8,0%
9,1%
Výrazný
20,0%
22,6%
Vyhlásenie
48,0%
51,6%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
10,0%
6,7%
jemne prepojená paleta
10,0%
5,0%
Vyvážená harmónia
12,0%
12,9%
Silná farebná jednota
56,0%
57,5%
Jednotná paleta
12,0%
17,9%
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Bartolomé Esteban Murillo podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Návrat obmyteného syna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
100
Immaculate Conception of So…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
300
The Holy Family with the Li…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Four Figures on a Step
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
The Immaculate Conception (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A Knight of Alcántara or Ca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child in Glory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Adoration of the Magi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Le jeune mendiant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Aká je distribúcia prehliadok Bartolomé Esteban Murillo podľa zariadenia?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
26 500
77,7%
telefóny
7 100
20,8%
tablety
500
1,5%
V akých jazykoch sa konzultuje s Bartolomé Esteban Murillo?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
španielsky
900
31,0%
francúzsky
900
31,0%
anglicky
200
6,9%
maďarsky
200
6,9%
taliansky
200
6,9%
slovensky
200
6,9%
portugalsky
100
3,4%
rusky
100
3,4%
švédsky
100
3,4%
Koľko konzultácií denne pre Bartolomé Esteban Murillo a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
št 24 Sep
100
pi 25 Sep
200
so 26 Sep
400
ne 27 Sep
300
po 28 Sep
900
ut 29 Sep
300
st 30 Sep
400
št 1 Okt
900
pi 2 Okt
100
so 3 Okt
400
ne 4 Okt
300
po 5 Okt
400
ut 6 Okt
900
st 7 Okt
600
št 8 Okt
400
pi 9 Okt
100
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
700
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
800
st 14 Okt
300
št 15 Okt (predpoveď)
400
pi 16 Okt (predpoveď)
100
so 17 Okt (predpoveď)
200
ne 18 Okt (predpoveď)
300
po 19 Okt (predpoveď)
300
ut 20 Okt (predpoveď)
500
st 21 Okt (predpoveď)
300
št 22 Okt (predpoveď)
300
pi 23 Okt (predpoveď)
100
so 24 Okt (predpoveď)
200
ne 25 Okt (predpoveď)
300
po 26 Okt (predpoveď)
300
ut 27 Okt (predpoveď)
500
st 28 Okt (predpoveď)
300
št 29 Okt (predpoveď)
300
pi 30 Okt (predpoveď)
100
so 31 Okt (predpoveď)
200
ne 1 Nov (predpoveď)
300
po 2 Nov (predpoveď)
300
ut 3 Nov (predpoveď)
500
st 4 Nov (predpoveď)
300
O čitateľoch umelca Bartolomé Esteban Murillo
Ktoré dielo umelca Bartolomé Esteban Murillo sa najčastejšie prezeráva?
Na prvom mieste Immaculate Conception of Soult s 1 800 návštevami a 5% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Bartolomé Esteban Murillo na WikiOO.org?
34 100 návštev za dvanásť mesiacov: 3 600 na profilu umelca, 30 500 na jeho dielach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Bartolomé Esteban Murillo?
Používajú pou počítače (78%), telefóny (21%) a tablety (1%); pou počítače predstavuje 78% konzultácií.
Aké diela umelca Bartolomé Esteban Murillo zodpovedajú výberu čitateľov?
Diela opísané ako Éterický (Atmosféra) získavajú 43% návštev pre 12% katalógu.