Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Benjamin Haughton na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Benjamin Haughton: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Benjamin Haughton v databáze WikiOO.org dielo The Pool, East Downs: 400 návštev, čo predstavuje 6% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Pond Deep within Wood a The Keeper's Cottage. Záznamy o umelcovite Benjamin Haughton boli navštívené 7 300krát: 900 na profilu umelca a 6 400 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií klesol o 67% z Aug 2026 na Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 6 500 návštevami. Konzultácia sa vykonáva na pou počítače (97%) a tablety (3%). Čitatelia sa obracajú na Vyvážené (Intenzita farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 73% návštev oproti 56% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Benjamin Haughton
Diela umelca Benjamin Haughton zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
The Pool, East Downs, 1924
400 návštev · 6,0%
-
2
Pond Deep within Wood
300 návštev · 4,5%
-
3
The Keeper's Cottage
300 návštev · 4,5%
-
4
A Devon Valley, 1900
200 návštev · 3,0%
-
5
Azaleas
200 návštev · 3,0%
-
6
Woman Walking through a Wood
200 návštev · 3,0%
-
7
Rose Bush
200 návštev · 3,0%
-
8
Farm Buildings and Woodland
200 návštev · 3,0%
-
9
Haystacks at Dawn
200 návštev · 3,0%
-
10
Sketch of Grassland and a Bird's Head
200 návštev · 3,0%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Benjamin Haughton?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 400 |
| Júl 2026 | 800 | 5 700 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Benjamin Haughton?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Benjamin Haughton si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,0% | 10,4% |
| Mäkký tieň | 28,0% | 20,9% |
| Mierny jas | 34,0% | 31,3% |
| Svetlá rovnováha | 28,0% | 32,8% |
| Luminózny | 2,0% | 4,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 10,0% | 1,5% |
| Subtelné tóny farieb | 22,0% | 28,4% |
| Vyvážene jemná | 44,0% | 50,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 24,0% | 19,4% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 45,0% | 46,7% |
| Neutrálne tóny | 30,0% | 35,0% |
| Tmavé tóny | 22,5% | 13,3% |
| Pastelové tóny | 2,5% | 3,3% |
| Monochromatické | 0,0% | 1,7% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 12,0% | 4,5% |
| Vyvážené | 56,0% | 73,1% |
| Sýte | 32,0% | 22,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 18,0% | 23,9% |
| Jemný | 40,0% | 26,9% |
| Vyvážený | 14,0% | 16,4% |
| Výrazný | 10,0% | 13,4% |
| Vyhlásenie | 18,0% | 19,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 4,0% | 3,0% |
| jemne prepojená paleta | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 14,9% |
| Silná farebná jednota | 62,0% | 55,2% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 26,9% |
Ktoré diela umelca Benjamin Haughton sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Woodland Waters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In Hiding | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Babes in the Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wild Hyacinths | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cloud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Study of Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woodland View with Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orchard near the Pineta, Vi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| February Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in a Glass Vase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia sa používajú na prehliadanie profilu Benjamin Haughton?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 7 100 | 97,3% |
| tablety | 200 | 2,7% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Benjamin Haughton?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Koľko konzultácií s Benjamin Haughton je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 300 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 200 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 300 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 300 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Benjamin Haughton
Ktoré diela umelca Benjamin Haughton sú najčastejšie vyhlimatované?
- The Pool, East Downs, s 400 návštevami (6% všetkých prehliadok umelca Benjamin Haughton). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Benjamin Haughton vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 7 300krát za posledných dvanásť mesiacov: 900 na profilu umelca a 6 400 na profiloch diel.
Na akých zariadeniach sa konzumuje Benjamin Haughton?
- Benjamin Haughton je vyhľadávaný na pou počítače (97%) a tablety (3%); pou počítače predstavuje 97% všetkých vyhľadávaní.
Aké diela od Benjamin Haughton majú čitatelia najradšej?
- Vyvážené (Intenzita farieb): 73% návštev oproti 56% v katalógu.